Εισαγωγή στα Ψηφιακά Εργαλεία Γνώσης. Η Ψηφιακή Βιβλιοθήκη του Κέντρου Ελληνικών Σπουδών Ελλάδος του Πανεπιστημίου Harvard (ΚΕΣ)

Σας γνωστοποιούμε ότι το Κέντρο Ελληνικών Σπουδών (Ελλάδος) του Πανεπιστημίου HARVARD
υλοποιεί για το σχολικό έτος 2019-2020 το πρόγραμμα «Εισαγωγή στα Ψηφιακά Εργαλεία Γνώσης.

Η Ψηφιακή Βιβλιοθήκη του Κέντρου Ελληνικών Σπουδών». Το πρόγραμμα μπορούν να παρακολουθήσουν μαθητές/τριες Γυμνασίου και Λυκείου και η συμμετοχή σε αυτό είναι δωρεάν.
Οι ενδιαφερόμενες σχολικές μονάδες πρέπει να υποβάλουν αίτησης συμμετοχής ηλεκτρονικά στον σύνδεσμο: chs.harvard.edu/dlp και για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το πρόγραμμα μπορούν να επικοινωνούν με το Κέντρο Ελληνικών Σπουδών (Ελλάδος) του Πανεπιστημίου HARVARD στα τηλ.:
27520- 47030, 27520-247040, Υπεύθυνη κ. Ματίνα Γκόγκα.
Επισημαίνεται ότι η μετακίνηση των μαθητών/τριών θα πραγματοποιηθεί σύμφωνα με τα προβλεπόμενα από την κείμενη νομοθεσία.
Επισυνάπτεται αρχείο με την περιγραφή του προγράμματος.

_ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ-ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ_ΚΕΣ-HARVARD_19_20_156917-1.pdf