Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την διήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη των μαθητών του Νέου Μοναστηρίου στη Θεσσαλονίκη στις 24-25 Νοεμβρίου 2022

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την διήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη στη Θεσσαλονίκη.
Το Γυμνάσιο- Λυκειακές τάξεις Ν. Μοναστηρίου δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση διήμερης εκπαιδευτικής επίσκεψης των μαθητών του Λυκείου και Β΄ και Γ΄ τάξεων του Γυμνασίου στην Θεσσαλονίκη.
Προορισμός: Θεσσαλονίκη.
Διαμονή : Ξενοδοχείο 4-5 * Στο κέντρο της πόλης της Θεσσαλονίκης
Διάρκεια: 2 ημέρες.
Μεταφορικό μέσο: Τουριστικό Λεωφορείο
Ημερ. Αναχώρησης: Πέμπτη 24 Νοεμβρίου 2022
Ημερ. Επιστροφής: Παρασκευή 25 Νοεμβρίου 2022
Αριθμός Μαθητών: 48, Συνοδοί:4
Στην προσφορά θα πρέπει να αναφέρεται:
1)Η κατηγορία του ξενοδοχείου και το τι θα προσφέρει.
2)Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
3)Πρόσθετη ατομική ασφάλιση για κάθε εκδρομέα σε όλη τη διάρκεια της εκδρομής (κάλυψη ατυχήματος, ασθένειας και ιατροφαρμακευτική περίθαλψη).
4)Φ.Π.Α.
5)Υπεύθυνη Δήλωση, ότι το ταξιδιωτικό γραφείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
6) Προσφορά συνολικού κόστος της εκδρομής και κόστος ανά μαθητή.
7) Στην αξιολόγηση των προσφορών θα ληφθεί σοβαρά υπόψη και τα ποιοτικά χαρακτηριστικά της κάθε προσφοράς.

Οι προσφορές θα επιδοθούν στον πρόεδρο της σχολικής επιτροπής κ. Ν. Καλημέρη στο ταχυδρομικό πρακτορείο του Νέου Μοναστηρίου μέχρι την Τετάρτη 19 Οκτωβρίου 2022 και ώρα 10 π.μ,σε κλειστό φάκελο με επισυναπτόμενα τα απαραίτητα δικαιολογητικά σε πρωτότυπη μορφή, ή μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου με κωδικό ασφαλείας εγγράφου. Επιπλέον, να ληφθεί υπόψη η Υπουργική Απόφαση Αριθ. Πρωτ.: 20883/ΓΔ4/ΦΕΚ 456Τ. β΄/13-2-2020. Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς (ποιοτικής και οικονομικής) θα γίνει από πενταμελή επιτροπή αποτελούμενη από τον Διευθυντή του σχολείου, τον Αρχηγό της εκδρομής, έναν από τους συνοδούς καθηγητές, εκπρόσωπο του συλλόγου γονέων – κηδεμόνων και εκπρόσωπο του δεκαπενταμελούς συμβουλίου των μαθητών.

Νέο Μοναστήρι 11/10/2022

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕ86 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ, MSc

Δημοσιεύθηκε στην Προκηρύξεις. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.