Αρχείο συντάκτη 2epal-lamias

ΠΡΟΣΚΛ_ΥΠΟΒΟΛΗΣ_ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ_ΑΘΗΝΑ_21_02_2020

Δημοσιεύθηκε στη Uncategorized | Ετικέτες: , , | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο 2ο ΕΠΑΛ Λαμίας “Ημερήσια Εκπαιδευτική Επίσκεψη των τμημάτων ΒΥ1 και ΒΥ2 της Β’ τάξης και του τμήματος ΓΒΡ της Γ’ τάξης στην Αθήνα”

ΕΠΑΝΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ_ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ_ΙΩΑΝΝΙΝΑ_2729_01_2020

Δημοσιεύθηκε στη Προσφορές/Επιλογή | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο 2ο ΕΠΑ.Λ. ΛΑΜΙΑΣ “Επαναξιολόγηση προσφορών και επιλογή ταξιδιωτικού γραφείου για τριήμερη Εκπαιδευτική Εκδρομή στα Ιωάννινα (27, 28 και 29 Ιανουαρίου 2020)”

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ_ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ_ΙΩΑΝΝΙΝΑ_2729_01_2020

Δημοσιεύθηκε στη Uncategorized | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο 2ο ΕΠΑ.Λ. ΛΑΜΙΑΣ “Αξιολόγηση προσφορών και επιλογή ταξιδιωτικού γραφείου για τριήμερη Εκπαιδευτική Εκδρομή στα Ιωάννινα (27, 28 και 29 Ιανουαρίου 2020)”

ΠΡΟΣΚΛ_ΥΠΟΒΟΛΗΣ_ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ_ΙΩΑΝΝΙΝΑ_2729_01_2020

Δημοσιεύθηκε στη Προκηρύξεις | Ετικέτες: , , | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Πρόσκληση υποβολής προσφορών από Ταξιδιωτικά Γραφεία για τριήμερη Εκπαιδευτική Εκδρομή μαθητών της Γ’ Τάξης του 2ου ΕΠΑ.Λ. Λαμίας στα Ιωάννινα

Επιλογή προσφοράς για την 2ήμερη εκδρομή του 2ου ΕΠΑΛ ΛΑΜΙΑΣ στο Βόλο.

2EPAL_LAMIAS_EPILOGH PROSFORAS 2HMERH_BOLOS 4-4-2019

Δημοσιεύθηκε στη Uncategorized | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Επιλογή προσφοράς για την 2ήμερη εκδρομή του 2ου ΕΠΑΛ ΛΑΜΙΑΣ στο Βόλο.

PROSKLHSH_2Η_PROSFORES_BOLOS_4_5-4-2019

Δημοσιεύθηκε στη Uncategorized | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο 2η πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για διήμερη εκδρομή μαθητών του 2ου Επαγγελματικού Λυκείου Λαμίας στο Βόλο..

2ο ΕΠΑΛ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ 2ΗΜΕΡΗΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΣΤΟ ΒΟΛΟ ΣΤΙΣ 4&5/4/2019

2ο ΕΠΑΛ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ 2ΗΜΕΡΗΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΣΤΟ ΒΟΛΟ

Δημοσιεύθηκε στη Uncategorized | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο 2ο ΕΠΑΛ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ 2ΗΜΕΡΗΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΣΤΟ ΒΟΛΟ ΣΤΙΣ 4&5/4/2019

PROSKLHSH_PROSFORES_BOLOS_4 KAI 5-4-2019

Δημοσιεύθηκε στη Uncategorized | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για διήμερη εκδρομή μαθητών του 2ου Επαγγελματικού Λυκείου Λαμίας.

Επιλογή προσφοράς για εκδρομή του 2ου ΕΠΑΛ Λαμίας στο Βόλο

EPILOGH PROSFORAS BOLOS 28-2-2019

Δημοσιεύθηκε στη Uncategorized | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Επιλογή προσφοράς για εκδρομή του 2ου ΕΠΑΛ Λαμίας στο Βόλο

Ημερήσια Εκδρομή της Α τάξης του 2ου ΕΠΑΛ ΛΑΜΙΑΣ, στο Βόλο

PROSKLHSH_PROSFORES_BOLOS_28-2-2019

Δημοσιεύθηκε στη Uncategorized | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ημερήσια Εκδρομή της Α τάξης του 2ου ΕΠΑΛ ΛΑΜΙΑΣ, στο Βόλο

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για μια διανυκτέρευση σε ξενοδοχείο του Κέντρου της Αθήνας, μαθητών του 2ου Επαγγελματικού Λυκείου Λαμίας.

PROSKLHSH_PROSFORES_ATHENA_26-4-2018

Επιλογή προσφοράς για εκδρομή του 2ου ΕΠΑΛ Λαμίας στη Μακρακώμη-Σπερχειάδα

EPILOGH PROSFORAS Makrakomi_Sperxeiada_21-3-2018

Δημοσιεύθηκε στη Uncategorized | Σχολιάστε

Ημερήσια εκδρομή του 2ου ΕΠΑΛ Λαμίας στη Μακρακώμη-Σπερχειάδα.

PROSKLHSH_PROSFORES_MAKRAKOMH_22-3-2018

Επιλογή προσφοράς για την ημερήσια εκδρομή του 2ου ΕΠΑΛ Λαμίας στην Αθήνα

EPILOGH PROSFORAS AUHNA_NIARXOS_13-3-2018

Ημερήσια εκδρομή του 2ου ΕΠΑΛ Λαμίας στην Αθήνα