Υποβολή προσφορών από Ταξιδιωτικά Γραφεία για τετραήμερη εκδρομή του Σχολείου μας στη Θεσσαλονίκη

Το ΓΕΛ Καμένων Βούρλων δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση τετραήμερης εκδρομής.
Προορισμός :Θεσσαλονίκη
Διάρκεια :4ήμερη
Μεταφορικό μέσο : Λεωφορείο(με όλες τις προδιαγραφές-ΚΤΕΟ, δελτίο
καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ)
Κατηγορία καταλύματος: Ξενοδοχείο 4****
Ημερομηνία αναχώρησης:28/3/2019
Αριθμός μαθητών :60
Αριθμός καθηγητών :4
Πρόγραμμα Εκδρομής
1η Μέρα: 07:30 Αναχώρηση από ΓΕΛ Καμένων Βούρλων-Βεργίνα-Βέροια-Θεσσαλονίκη

2η Μέρα: Ξενάγηση στη Θεσσαλονίκη(Νoesis)
3η Μέρα: Λουτρά Πόζαρ-Έδεσσα
4η Μέρα:Νέος Παντελεήμονας-Βόλος-Καμένα Βούρλα
Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ατομική ασφάλιση μαθητών και συνοδών που να καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής όσο και το κόστος ανά μαθητή. Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο ΓΕΛ Καμένων Βούρλων αυτοπροσώπως ή ταχυδρομικώς το αργότερο μέχρι και την Δευτέρα 18/02 /2019.Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει από 5 μελή επιτροπή αποτελούμενη από τον Διευθυντή του Σχολείου, δύο(2)συνοδούς καθηγητές, ένα(1) εκπρόσωπο του συλλόγου γονέων-κηδεμόνων και ένα(1) μαθητή.

Κατσαούνος Θεμιστοκλής