Εξέταση ένστασης για την τετραήμερη εκπαιδευτική εκδρομή μαθητών του ΕΠΑ.Λ. Αταλάντης στη Θεσσαλονίκη.

Στην Αταλάντη την 13η Φεβρουαρίου  2019 ημέρα Τετάρτη  και ώρα 13.30 και στο Γραφείο του Διευθυντή  του ΕΠΑ.Λ. Αταλάντης συνήλθε σε συνεδρίαση η επιτροπή αξιολόγησης προσφορών για την τετραήμερη εκπαιδευτική εκδρομή των μαθητών του ΕΠΑ.Λ.  Αταλάντης στη Θεσσαλονίκη.  Θέμα της συνεδρίασης  ήταν η εξέταση της ένστασης κατά της απόφασης που η επιτροπή έλαβε με την πράξη 9η της 06-02-2019. Την ένσταση με αρ. πρωτοκόλλου 28/8-2-2019 κατέθεσε το Γραφείο Γενικού Τουρισμού Connection travel.  Τα μέλη της επιτροπής αφού διάβασαν προσεκτικά την ένσταση διαπίστωσαν ότι η τιμή ανά μαθητή συγκεκριμένου ξενοδοχείου στο οποίο αναφέρετε η ένσταση του γραφείου Connection travel ,  δεν μας δόθηκε στην προσφορά με αρ. πρωτ. 20/1-2-2019 που παρέλαβε εμπρόθεσμα το σχολείο. Κατόπιν τούτου η επιτροπή ομόφωνα αποφασίσει  ότι δεν μπορεί να κάνει δεκτή την ένσταση.

Για την επιτροπή αξιολόγησης

Λαμπρινίδης Δημήτριος