Αποτελέσματα αξιολόγησης προσφορών 7/ήμερης εκδρομής Γελ. Μαλεσινας στην Κρήτη

Για τη 7/ήμερη εκδρομή των μαθητών του σχολείου μας(Γελ. Μαλεσίνας
) με προορισμό την Κρήτη από 14/3/2019 έως και 20/3/2019 δεχθήκαμε προσφορές από τα Γραφεία Γενικού Τουρισμού:
1 HAPPY DAYS 270 €
2 dromeas 335 €
3 LOKRIS TRAVEL 194 € ( ΞΕΝΟΔΟΧΕΊΑ CRETA BEATS Ηράκλειο και iolida Χανιά ή GALINI Sea View)
4 LOKRIS TRAVEL 205 €( ξενοδοχείο capsis Astoria Ηράκλειο και iolida beats Χανιά ή GALINI Sea View)
5 ΔΗΜ.ΓΚΡΑΙΚΟΣ & ΣΙΑ ΟΕ 195 €ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ και Asterion στα Χανιά
Η Επιτροπή αξιολόγησης λαμβάνοντας υπόψη τα ποιοτικά χαρακτηριστικά των προσφορών (κατηγορία καταλυμάτων) και τα οικονομικά χαρακτηριστικά (τιμή ανά μαθητή), επέλεξε ομόφωνα, την προσφορά του Γραφείου LOKRIS TRAVEL 205€ ανά μαθητή( ξενοδοχείο capsis Astoria Ηράκλειο και iolida beats Χανιά) συμπεριλαμβανομένης ημιδιατροφής. Στην παραπάνω τιμή περιλαμβάνονται όλες οι παροχές που προβλέπονται από την προκήρυξη. (μετακινήσεις, ασφάλιση, ΦΠΑ, καμπίνες για όλους τους μαθητές κ.λ.π.)
ΜΑΛΕΣΙΝΑ 15-2-2019 Ο ΔΙΝΤΗΣ