Επιλογή προσφοράς ταξιδιωτικού γραφείου για τη μονοήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη της Α’ τάξη του 1ου ΓΕΛ στον Βόλο – Πορταριά – Μακρυνίτσα

Στη Λαμία σήμερα Πέμπτη 21-2-2019 και ώρα 10:30 και στο γραφείο καθηγητών του 1ου Γενικού Λυκείου Λαμίας, συνήλθε σε συνεδρίαση μετά από πρόσκληση του Διευθυντή κ. Τζανετάκη Παναγιώτη ο Σύλλογος Διδασκόντων προκειμένου να ασχοληθεί με το παραπάνω θέμα.

Τα μέλη αφού έλαβαν υπόψη τους την σχετική νομοθεσία και τις προσφορές των ταξιδιωτικών γραφείων που υποβλήθηκαν  στο 1ο ΓΕΛ Λαμίας από:

1. Υπεραστικό ΚΤΕΛ Φθιώτιδας ΑΕ: Ποσό 760,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για δύο λεωφορεία,
  2. TRAVEL PLUS: Ποσό 94 € συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για δύο λεωφορεία,
  3. Lokris Travel – Περλεπές Νικόλαος : Ποσό 840,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για δύο λεωφορεία.

Αποφασίζουν ομόφωνα

Να επιλέξουν για την πραγματοποίηση της ημερήσιας εκδρομής των μαθητών/μαθητριών της Α’ τάξης σε Βόλο – Πορταριά – Μακρυνίτσα στις 20/3/2019 την προσφορά του ταξιδιωτικού γραφείου TRAVEL PLUS, η οποία είναι: 599,94€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για δύο λεωφορεία την οποία κρίνουν ως πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης και ανταποκρινόμενη στις προδιαγραφές της προκήρυξης.