ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΑΠΟ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΓΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΗΣ A’ ΤΑΞΗΣ ΤΟΥ 9ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΛΑΜΙΑΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ

9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ
Ταχ. Διεύθυνση: Τανάγρας 30 & Μητρ. Αμβροσίου
Τ.Κ: 35132 – Λαμία
Τηλέφωνο: 22310- 45524 FAX: 22310-45524

Το 9ο Γυμνάσιο Λαμίας  δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση ημερήσιας εκπαιδευτικής εκδρομής των μαθητών της Α’ τάξης του σχολείου μας.

• Προορισμός: Aθήνα (Μουσείο Ακρόπολης)
    •  Διάρκεια: 1 ημέρα
    • Ημερομηνία αναχώρησης: 6/3/2019,  ώρα: 08:00 π.μ. από το 9ο Γυμνάσιο Λαμίας
    • Ημερομηνία επιστροφής: 6/3/2019, ώρα: 21:00
    • Μεταφορικό μέσο: 2 λεωφορεία (με όλες τις προδιαγραφές – ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ)
    • Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: 90
    • Αριθμός συνοδών καθηγητών: 5

Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης, πρόσθετη ασφάλιση που να καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής, όσο και για το κόστος ανά μαθητή.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο, με επισυναπτόμενα τα απαραίτητα δικαιολογητικά σε πρωτότυπη μορφή, στο 9ο Γυμνάσιο Λαμίας  ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως, και όχι με τηλεομοιοτυπία ή μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, το αργότερο μέχρι την Παρασκευή  1/3/2019 και ώρα 12:00. Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραιτήτως και βεβαίωση συνδρομής των νόμιμων προϋποθέσεων της παραγράφου 1 του άρθρου 3 του              Ν. 2160/1993.

Η αξιολόγηση και η επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει από το Διευθυντή του Σχολείου και τον Σύλλογο Διδασκόντων.

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ  ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ