Πρόσκληση υποβολής προσφορών για την τριήμερη εκδρομή των Α και Β τάξεων του Λυκείου Σπερχειάδας στα Ιωάννινα.

Το Γενικό Λύκειο Σπερχειάδας δέχεται οικονομικές προσφορές για  εκδρομή των μαθητών της Α και Β  τάξης του Λυκείου:

ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ: Ιωάννινα – Ζαγοροχώρια

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ : Παρασκευή 29-3 και επιστροφή Κυριακή 31-3 ή εναλλακτικά Παρασκευή 15-4 και επιστροφή Κυριακή 17-4.

ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ: στο κέντρο της πόλης των Ιωαννίνων – τουλάχιστον 3 αστέρων – με πρωινό.

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ: 39 μαθητές, 3 συνοδοί καθηγητές.

ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΙΣ: 1η ημέρα: Σπερχειάδα – Τρίκαλα – Μετέωρα – Ιωάννινα.

2η ημέρα: Ιωάννινα (πόλη) – Φαράγγι Βίκου – Μονοδένδρι

3η ημέρα: αναχώρηση από Ιωάννινα – Μέτσοβο – Τρίκαλα – Σπερχειάδα

– Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης του διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.

– Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό-τουριστικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

– Το λεωφορείο που θα χρησιμοποιηθεί στην εκδρομή θα πρέπει να έχει όλες τις προδιαγραφές (ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ).

– Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο ΓΕΛ. Σπερχειάδας (Τ.Κ.35003 τηλ.2236043537) ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι την Παρασκευή 15/1/2019 (ώρα 13:00).

Ο Δ/ντης

Γεωργαντάς Γεώργιος