Πρόσκληση υποβολής προσφορών για εκδρομή των Β΄ και Γ΄ Γυμνασιακών Τάξεων του Γυμνασίου – Λ.Τ. Μοσχοχωρίου στο Ναύπλιο.

Το Γυμνάσιο Μοσχοχωρίου με Λυκειακές Τάξεις προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος από ταξιδιωτικά γραφεία, για την πραγματοποίηση 2ήμερης διδακτικής επίσκεψης των μαθητών των Β΄ και Γ΄ Τάξεων Γυμνασίου, με τα εξής χαρακτηριστικά:

• Προορισμός: Ναυπλιο
  • Διάρκεια: Δύο (02) ημέρες (Μία διανυκτέρευση)
  • Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: 39
  • Αριθμός συνοδών καθηγητών:03
  • Ημερομηνία αναχώρησης: 04/04/2019
  • Ημερομηνία επιστροφής: 05/04/2019
  • Μεταφορικό μέσον: Ένα (01) λεωφορείο με όλες τις προδιαγραφές (ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ)
  • Κατηγορία καταλυμάτων: Ξενοδοχεία τουλάχιστον 3***, στο Ναύπλιο

• Πρόγραμμα μετακινήσεων:

Πέμπτη 04-04-2019: Μοσχοχώρι (08:00) – Ναυπλίο

Παρασκευή 05-04-2019: Ναύπλιο – Μοσχοχώρι

Η προσφορά θα πρέπει να περιλαμβάνει:

• Υποχρεωτική Ασφάλιση ευθύνης διοργανωτή, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
  • Πρόσθετη Ασφαλιστική κάλυψη για κάθε εκδρομέα σε όλη τη διάρκεια της εκδρομής (κάλυψη ατυχήματος, ασθένειας και ιατροφαρμακευτική περίθαλψη).

Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής (με Φ.Π.Α.) όσο και το κόστος ανά μαθητή / μαθήτρια.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο Γραφείο του Διευθυντή του Γυμνασίου – Λ.Τ. Μοσχοχωρίου (Ταχ. Δ/νση: Γυμνάσιο – Λ.Τ. Μοσχοχωρίου, Τ.Κ. 35100, Μοσχοχώρι) ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι και την Παρασκευή 15-03-2019 (ώρα 13:00), με επισυναπτόμενα τα απαραίτητα δικαιολογητικά σε πρωτότυπη μορφή και όχι με τηλεομοιοτυπία ή μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου (σύμφωνα με το αριθ. πρωτ. 190919/Δ2/25-11-2014 έγγραφο του ΥΠΑΙΘ).

Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό- τουριστικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Γώγουλος Πέτρος

ΠΕ03