Πρόσκληση υποβολής προσφορών για εκδρομή των Λυκειακών Τάξεων του Γ.Λ.Τ. Μοσχοχωρίου στην Αθήνα.

Το Γυμνάσιο Μοσχοχωρίου με Λυκειακές Τάξεις προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος από τουριστικά (ταξιδιωτικά) γραφεία, για την πραγματοποίηση ημερήσιας διδακτικής επίσκεψης των μαθητών των Λυκειακών Τάξεων του σχολείου, με τα εξής χαρακτηριστικά:

Προορισμός:   Αθήνα

Ημερομηνία : 26-03-2019 ημέρα Τρίτη

Αναχώρηση :  8:00

Επιστροφή :  20:30

Αριθμός μαθητών : 38

Αριθμός συνοδών καθηγητών : 3

Μεταφορικό μέσον: Ένα (01) λεωφορείο (με όλες τις προδιαγραφές – ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ)

Ζητείται προσφορά που να περιλαμβάνει το κόστος μεταφοράς με λεωφορεία . Απαιτείται Ασφάλιση ευθύνης Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία, πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας. Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο διαθέτει σήμα λειτουργίας που βρίσκεται σε ισχύ.

Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής (με Φ.Π.Α.) όσο και το κόστος ανά μαθητή / μαθήτρια.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να έχουν παραδοθεί σε κλειστό φάκελο  στο Σχολείο μας μέχρι την Δευτέρα 18-03-2019.

Τηλέφωνο επικοινωνίας : 2231081219

Γώγουλος Πέτρος