Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για τριήμερη εκπαιδευτική εκδρομή ΓΕΛ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ στην ΚΕΡΚΥΡΑ

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για τριήμερη εκπαιδευτική εκδρομή της Α’ Λυκείου του ΓΕΛ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

Tο Γ.Ε.Λ. Μακρακώμης δέχεται οικονομικές προσφορές από τουριστικά (ταξιδιωτικά) γραφεία, για την πραγματοποίηση εκπαιδευτικής εκδρομής των μαθητών του στην ΚΕΡΚΥΡΑ.

• Προορισμός: ΚΕΡΚΥΡΑ

• Διάρκεια: Τρείς (3) ημέρες

• Ημερομηνία αναχώρησης: 29/03/2019

• Ημερομηνία επιστροφής: 31/03/2019

• Μεταφορικό μέσον: Ενα λεωφορείο (με όλες τις προδιαγραφές – ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ)

• Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: 26

• Αριθμός συνοδών καθηγητών: 2

• Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης & Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν ή με κλειστό φάκελο στο γραφείο της Διευθύντριας του ΓΕΛ με courier – ΟΧΙ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ- ή αυτοπροσώπως, με FAX ή με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο (μετά από συνεννόηση) το αργότερο μέχρι την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15/03/2019  στις 11:00 π.μ.

Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό-τουριστικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει από πενταμελή επιτροπή αποτελούμενη από το Διευθυντή του σχολείου, δύο συνοδούς καθηγητές, εκπρόσωπο των γονέων-κηδεμόνων και εκπρόσωπο του δεκαπενταμελούς συμβουλίου των μαθητών.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΔΡΟΜΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29/03/2019

ΑΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ – ΠΑΛΙΑ ΠΟΛΗ (ΞΕΝΑΓΗΣΗ) – ΛΙΣΤΟΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 30/03/2019