ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ- ΕΠΑΝΑΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ – 3ήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής στο ΚΠΕ Φιλίππων

Η Διευθύντρια του Γυμνασίου Μαρτίνου επαναπροκηρύσει διαγωνισμό προσφοράς από τουριστικά -ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση 3ήμερης πια εκπαιδευτικής εκδρομής των μαθητών του Γυμνασίου Μαρτίνου στο ΚΠΕ Φιλίππων στις 7-8-9/4/2019 Κυριακή με Τρίτη.

Πρόγραμμα:

Κυριακή 7/4:

7:00 αναχώρηση από Μαρτίνο για Θεσσαλονίκη 12:30 Άφιξη Θεσσαλονίκη, επίσκεψη στα Κάστρα -Λευκό πύργο-Άγιο Δημήτριο 3:00 ομαδικό μεσημεριανό στα λαδάδικα 6.00 αναχώρηση για Καβάλα 7:30 ταχτοποίηση στο ξενοδοχείο  9:30 ομαδικό δείπνο /περιήγηση στην πόλη

Δευτέρα 8/4:

Τρίτη 9/4:

8:00 Αναχώρηση για ΚΠΕ Φιλίππων 9:00 Άφιξη στο ΚΠΕ Φιλίππων 1:00 Αναχώρηση για Βεργίνα, επίσκεψη στον αρχαιολογικό χώρο 4:00 αναχώρηση για Μαρτίνο με ενδιάμεσες στάσεις, 10:00 άφιξη στο Μαρτίνο

Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν :28

Αριθμός συνοδών: 4

Ζητείται Ασφάλεια Αστικής Επαγγελματικής Ευθύνης σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και ασφαλιστική ταξιδιωτική κάλυψη για κάθε εκδρομέα, που να καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.

Ζητείται υπεύθυνη δήλωση του ταξιδιωτικού γραφείου διάθεσης ειδικού σήματος λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Ζητείται προσφορά για το συνολικό κόστος -μετακίνησης/διαμονής και για το κόστος ανά μαθητή-με ΦΠΑ.

Ζητείται προσφορά με πρωινό μόνο στο ξενοδοχείο -3 ή 4 αστέρων -και προσφορά με πρωινό και 1 γεύμα.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό και σφραγισμένο φάκελο με την ένδειξη “3ήμερη εκδρομή στο ΚΠΕ Φιλίππων ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΤΙΝΟΥ” με επισυναπτόμενα τα απαραίτητα δικαιολογητικά σε πρωτότυπη μορφή στο γραφείο της Διευθύντριας του Γυμνασίου Μαρτίνου, ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι την Τετάρτη 20 Μαρτίου και ώρα 12.00.

Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει την ίδια ημέρα από επιτροπή αποτελούμενη από τη Διευθύντρια, 2 συνοδούς καθηγητές, εκπρόσωπο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων και εκπρόσωπο του 15μελούς συμβουλίου των μαθητών.

Η Διευθύντρια του Γυμνασίου Μαρτίνου

Παπαθανασίου Γεωργία ΠΕ04.04