ΑΝΑΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ -ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΙΑ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΗ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ – ΜΕΤΕΩΡΑ – ΤΡΙΚΑΛΑ

Το 1ο Γενικό Λύκειο Λαμίας  δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά Γραφεία για την πραγματοποίηση ημερήσιας εκπαιδευτικής επίσκεψης των μαθητών της Α’ Λυκείου στη ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ – ΜΕΤΕΩΡΑ – ΤΡΙΚΑΛΑ.

Ημερομηνία εκδρομής: Παρασκευή, 10-5-2019

Μεταφορικό μέσο: 2 (δύο) λεωφορεία – ΟΧΙ ΔΙΟΡΟΦΟ

Αριθμός μαθητών: 59

Αριθμός συνοδών: 4

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΔΡΟΜΗΣ

Θα γίνει επίσκεψη στη Καλαμπάκα (Θεόπετρα) σε Μονές των Μετεώρων και  στα Τρίκαλα

Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραίτητα και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να έχουν παραδοθεί σε κλειστό φάκελο στο 1ο Λύκειο Λαμίας ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως μέχρι τη Παρασκευή 12-4-2019 και ώρα 12:00 και πρέπει να πληρούν όλες τις νόμιμες προϋποθέσεις.

Του 1ου Γενικού Λυκείου Λαμίας

Τζανετάκης Παναγιώτης