ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ διήμερης εκπαιδευτικής επίσκεψης 4ου Γυμνασίου Λαμίας

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ταξιδιωτικών γραφείων διήμερης εκπαιδευτικής επίσκεψης μαθητών/τριών της Γ΄ τάξης στο πλαίσιο υλοποίησης προγραμμάτων σχολικών δραστηριοτήτων σε Πήλιο – Λάρισα – Π. Παντελεήμονα στις 5 & 6/5/2019.
Το σχολείο μας για την πραγματοποίηση της διήμερης εκπαιδευτικής επίσκεψης στο πλαίσιο υλοποίησης προγραμμάτων σχολικών δραστηριοτήτων περιβαλλοντικής σε Πήλιο – Λάρισα – Π. Παντελεήμονα στις 5 & 6/5/2019 δέχτηκε τρεις προσφορές:
1. LOKRIS TRAVEL GREECE, με προσφορά 2.052 € ή 54 € ανά μαθητή/τρια.
2. KOTSIS TRAVEL, με προσφορά 2.432 € ή 64 € ανά μαθητή/τρια.
3. DNA TRAVEL, με προσφορά 2.812 € ή 74 € ανά μαθητή/τρια.
Αποφασίσαμε ομόφωνα να επιλέξουμε την προσφορά του ταξιδιωτικού γραφείου LOKRIS TRAVEL GREECE με προσφορά 2.052 € ή 54 € ανά μαθητή/τρια, διότι πληροί όλους τους όρους και τα ποιοτικά χαρακτηριστικά που ζητήθηκαν με την πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος που απευθύναμε.
Η Δ/ντρια
Ηλιοπούλου Βασιλική