Επιλογή προσφοράς ταξιδιωτικού γραφείου για τη διδακτική επίσκεψη μαθητών/μαθητριών Γ τάξης του 1ου ΓΕΛ Λαμίας στο Κέντρο Ιστορικής Ενημέρωσης Θερμοπυλών και στη Ι. Μονή Μεταμορφώσεως του Σωτήρος Καμ. Βούρλων

Στη Λαμία σήμερα Τετάρτη 17-4-2019 και ώρα 14:00 και στο γραφείο καθηγητών του 1ου Γενικού Λυκείου Λαμίας, συνήλθε σε συνεδρίαση μετά από πρόσκληση του Διευθυντή κ. Τζανετάκη Παναγιώτη ο Σύλλογος Διδασκόντων του Σχολείου.

Τα μέλη του Συλλόγου αφού έλαβαν υπόψη την κείμενη νομοθεσία, τη μοναδική προσφορά από το Υπεραστικό ΚΤΕΛ Φθιώτιδας η οποία είναι 200€ για ένα λεωφορείο συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ και το ότι ο χρόνος δεν επαρκεί για να γίνει επαναπροκήρυξη για νέα λήψη προσφορών από ταξιδιωτικά γραφεία,

Αποφασίζουν ομόφωνα

Να επιλέξουν για την πραγματοποίηση της διδακτικής επίσκεψης μαθητών/μαθητριών της Γ τάξης του Σχολείου στο Κέντρο Ιστορικής Ενημέρωσης Θερμοπυλών και στη Ι. Μονή Μεταμορφώσεως του Σωτήρος Καμ. Βούρλων τη Δευτέρα 13/5/2019 την προσφορά του Υπεραστικού ΚΤΕΛ Φθιώτιδας, η οποία είναι 200€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για ένα λεωφορείο την οποία κρίνουν ότι ανταποκρίνεται στις προδιαγραφές της προκήρυξης.

Τζανετάκης Παναγιώτης