ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΥΗΜΕΡΗ ΤΗΣ Γ ΤΑΞΗΣ ΤΟΥ ΓΕΛ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΣΤΗ ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ

Αποτελέσματα Επιτροπής Αξιολόγησης Προσφορών
Για την πολυήμερη εκπαιδευτική εκδρομή των μαθητών της Γ’ Τάξης του ΓΕΛ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ, που έχει προγραμματιστεί για την περίοδο 9/12/19 έως και 14/12/19 στη ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ

Δεχτήκαμε έως το τέλος της προθεσμίας της πρώτης προκήρυξης τρεις (03) προσφορές εκ των οποίων η μία χαρακτηρίστηκε άκυρη καθώς είχε σταλεί ηλεκτρονικά και δεν ήταν κλειδωμένη.
Για το λόγο αυτό οι δύο πρώτες δεν ανοίχτηκαν και προχωρήσαμε σε επαναπροκήρυξη .
Ανοίξαμε δυο προσφορές
DROMEAS TOUR OPERATOR : 699 € ανά μαθητή με RYAN AIR
Globetrotter : 650 € ανά μαθητή, με AEGEAN
Και οι δυο προσφορές τηρούν όλους τους όρους και τα ποιοτικά χαρακτηριστικά που ζητήθηκαν με την πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος που απευθύναμε .
Μετά από αξιολόγηση των προσφορών από την αρμόδια επιτροπή επιλέγεται ομόφωνα η προσφορά του Τουριστικού Πρακτορείου Globetrotter.
Στην απόφαση αυτή έπαιξαν καθοριστικό ρόλο το κόστος και η αεροπορική εταιρεία

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ
ΡΗΓΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ