ΕΠΑΛ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – Αξιολόγηση προσφορών για την πολυήμερη εκπαιδευτική εκδρομή στην ΠΑΤΡΑ.

Για την πραγματοποίηση της πολυήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής των μαθητών της Γ΄ τάξης του ΕΠΑΛ Αταλάντης στην ΠΑΤΡΑ από 6/2 έως 10/2/2020, δεχθήκαμε  προσφορές από δύο (02) ταξιδιωτικά γραφεία. Η Επιτροπή διαπίστωσε ότι τα Ξενοδοχεία ASTIR PALACE και PATRA PALACE πληρούν τις προϋποθέσεις που έχουν τεθεί από την πρόσκληση ενδιαφέροντος και τα προτείνουν τα δύο ταξιδιωτικά γραφεία  ως εξής:

Ταξ. γραφείο: Melemis travel

ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ Τιμή ανά μαθητή με πρωινό Τιμή ανά μαθητή με πρωινό & ημιδιατροφή
ASTIR PALACE  4* 179,00 € 211,00 €
PATRAS PALACE  4* 181,00 € 231,00 €

Ταξ . γραφείο: Δημ. Γκραίκος & ΣΙΑ ΟΕ

ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ Τιμή/μαθητή με πρωινό Τιμή/μαθητή με πρωινό & ημιδιατροφή
ASTIR PALACE   4* 177,00 € 209,00 €
PATRAS PALACE   4* 176,00 € 222,00 €

Τα δύο πρακτορεία πληρούν όλες τις προϋποθέσεις που προβλέπονται από την πρόσκληση ενδιαφέροντος. Επιπλέον προσφέρουν προς τους μαθητές  δωρεάν  την ξενάγηση στην Αρχαία Ολυμπία. Από τις παραπάνω προσφορές η επιτροπή αξιολόγησης επέλεξε την προσφορά του Ταξ. γραφείου Δημ. Γκραίκος & ΣΙΑ ΟΕ στο ξενοδοχείο ASTIR PALACE  με τιμή 209,00 € με ημιδιατροφή (σε μπουφέ),  ως την πλέον συμφέρουσα οικονομικά και ποιοτικά.

Ο Πρόεδρος της Επιτροπής                                                                                               Διευθυντής του ΕΠΑ.Λ.  Αταλάντης

Λαμπρινίδης Δημήτριος