Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για Ημερήσια εκδρομή του ΓΕΛ Κάτω Τιθορέας στην Αθήνα

ΓΕΛ ΚΑΤΩ ΤΙΘΟΡΕΑΣ

Ταχ.δ/ση: Κάτω Τιθορέα Φθιώτιδας, 35015
Τηλ:2234049738
Ε-Μαιl:mail@lyk-kat-tithor.fth.sch.gr

Το ΓΕΛ Κάτω Τιθορέας δέχεται οικονομικές προσφορές για την πραγματοποίηση εκπαιδευτικής εκδρομής των μαθητών-τριών της Β΄ τάξης  στην Αθήνα την Παρασκευή στις  06/03/2020

ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ: Αθήνα
ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ: 22 μαθητές, 3 συνοδοί καθηγητές.

Η εκδρομή περιλαμβάνει επίσκεψη στο ΚΕΘΕΑ (Τσαμαδού 7, Εξάρχεια), στο Αρχαιολογικό Μουσείο Αθηνών και στο ιστορικό κέντρο της Αθήνας.

Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης ∆ιοργανωτή σύµφωνα µε την κείµενη νοµοθεσία και πρόσθετη επίσης ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήµατος ή ασθένειας. Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδροµής όσο και το κόστος ανά µαθητή.
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο ΓΕΛ Κάτω Τιθορέας ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο µέχρι και την Πέμπτη 13 Φεβρουαρίου 2020
Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήµα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Αθανάσιος Κοτρώτσος