Γυμνάσιο Κ. Βούρλων – Πρόσκληση ενδιαφέροντος για την πραγματοποίηση τριήμερης εκδρομής στη Θεσσαλονίκη

Το Γυμνάσιο Καμένων Βούρλων δέχεται οικονομικές προσφορές για τριήμερη εκδρομή των μαθητών της Γ’  τάξης του Γυμνασίου:

ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ: Θεσσαλονίκη

ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ: Κυριακή 3/5/2020 ( 8:00 )

ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ: Τρίτη 5/5/2020 ( 21:00)

ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ: εντός  της πόλης της Θεσσαλονίκης – τουλάχιστον 4 αστέρων – με πρωινό.

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ: 12 μαθητές, 3 συνοδοί καθηγητές.

ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΙΣ: 1η ημέρα: Καμένα Βούρλα – Λάρισα – Θεσσαλονίκη

2η ημέρα: Θεσσαλονίκη

3η ημέρα: Θεσσαλονίκη- Λάρισα- Καμένα Βούρλα

– Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης του διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.

– Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό-τουριστικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

– Το λεωφορείο που θα χρησιμοποιηθεί στην εκδρομή θα πρέπει να έχει όλες τις προδιαγραφές (ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ).

– Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο Γυμνάσιο Καμένων Βούρλων (25ης Μαρτίου, τηλ: 2235024111) ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι την Δευτέρα  16/3/2020 (ώρα 12:00).

–  Στην επιστροφή το λεωφορείο πρέπει να επιστρέψει τους μαθητές σε Καινούριο- Ρεγγίνι.

Ο Δ/ντης

Γεωργίου Θεόδωρος