«Aποτελέσματα επιτροπής αξιολόγησης προσφορών εκπαιδευτικής επίσκεψης των μαθητών της Γ΄τάξης του Γυμνασίου Αγίου Κων/νου στο Ηράκλειο Κρήτης».

Για την πραγματοποίηση της εκπαιδευτικής επίσκεψης των μαθητών της Γ΄τάξης του Γυμνασίου Αγίου Κων/νου στο Ηράκλειο της Κρήτης, στα πλαίσια του πολιτιστικού προγράμματος «Κρήτη μου όμορφο νησί», το σχολείο μας δέχτηκε προσφορές από τα εξής ταξιδιωτικά γραφεία:
1. LΟΚRIS TRAVEL
2. GREKOS TOURS
3.KOTSIS TRAVEL
4.YOLO HOLIDAYS
Μετά από αξιολόγηση των προσφορών , από την αρμόδια επιτροπή αξιολογήθηκαν οι προσφορές με πλήρη δικαιολογητικά και τον έλεγχο που προβλέπεται από την Υ.Α. 20883/ΓΔ4/12-02-2020 (ΦΕΚ 456 τ.Β/13-02-2020). Με βάση τα κριτήρια της προκήρυξης , επιλέχθηκε η προσφορά του LΟΚRIS TRAVEL γιατί είναι η πιο συμφέρουσα οικονομικά, καλύπτει τις προτιμήσεις των μαθητών και πληροί όλα τα ζητούμενα της προκήρυξης με βάση την ισχύουσα νομοθεσία.
Άγιος Κων/νος 05/03/2020.
Πετρής Λάμπρος