«Aποτελέσματα επιτροπής αξιολόγησης προσφορών εκπαιδευτικής επίσκεψης μαθητών του 6ου Γυμνασίου για 4ήμερη σε Βέροια, Νάουσα, Έδεσσα και Θεσσαλονίκη».

Για την πραγματοποίηση της εκπαιδευτικής επίσκεψης μαθητών του 6ου Γυμνασίου Λαμίας για 4ήμερη σε Βέροια, Νάουσα, Έδεσσα και Θεσσαλονίκη, το σχολείο μας δέχτηκε προσφορές από τα εξής ταξιδιωτικά γραφεία:
1. RAFTOPOYLOS TRAVEL

2. KOLIMENOS TRAVEL

3.KONTOS TRAVEL

4.ΑΦΟΙ ΔΡΟΣΟΥ ΟΕ

Μετά από αξιολόγηση των προσφορών , από την αρμόδια επιτροπή αξιολογήθηκαν οι προσφορές με πλήρη δικαιολογητικά και τον έλεγχο που προβλέπεται από την Υ.Α. 20883/ΓΔ4/12-02-2020 (ΦΕΚ 456 τ.Β/13-02-2020). Με βάση τα κριτήρια της προκήρυξης , επιλέχθηκε η προσφορά του RAFTOPOYLOS TRAVEL γιατί είναι η πιο συμφέρουσα οικονομικά, καλύπτει τις προτιμήσεις των μαθητών και πληροί όλα τα ζητούμενα της προκήρυξης με βάση την ισχύουσα νομοθεσία.
Λαμία, 09/03/2020.
Κουτσονίκα Ανδρονίκη