Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την εκπαιδευτική επίσκεψη της B΄& Γ΄ τάξης του ΕΠΑΛ Μακρακώμης στο εργοστάσιο της NEXANS ΕΛΛΑΣ Α.Β.Ε.

Το ΕΠΑΛ Μακρακώμης δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση εκπαιδευτικής επίσκεψης της Β΄και Γ΄ Τάξης στο εργοστάσιο NEXANS Ελλάς  Α.Β.Ε.
Προορισμός: ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ.
Μεταφορικό μέσο :Λεωφορείο.
Ημερ. Αναχώρησης : Τετάρτη, 11 Δεκεμβρίου 2013

Ώρα Αναχώρηση: 08:30

Ώρα  Επιστροφής : 13:45

Αριθμός Μαθητών: 29, Συνοδοί: 3

Στην προσφορά θα πρέπει να αναφέρεται:

Κόστος πλήρους κάλυψης μεταφοράς μαθητών με λεωφορείο.
Μέσα στην παραπάνω προσφορά θα πρέπει να μας δοθούν όλα τα απαραίτητα έγγραφα. Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και  κρίνεται αναγκαία η πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας. Η άδεια λειτουργίας του γραφείου σας, τα ασφαλιστικά συμβόλαια για την μεταφορά των μαθητών, η άδεια του λεωφορείου σε φωτοτυπία και το σήμα λειτουργίας του γραφείου σας κλπ.. ΝΑ ΛΗΦΘΕΙ ΥΠΟΨΗ Η ΑΠΟΦΑΣΗ 129287/Γ2/10-11-2011 ΤΟΥ  ΥΠΔΒΜΘ ΚΑΙ Η ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΤΙΚΗ ΤΗΣ 5181/Γ7/17-1-2012.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο, στο ΕΠΑΛ Μακρακώμης, (αυτοπροσώπως -ταχυδρομικώς) ή με fax στο 2236023875  το αργότερο μέχρι και την Δευτέρα 19 Νοεμβρίου 2013.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΔΡΟΜΗΣ

Ώρα Αναχώρησης από Μακρακώμη ο8:30

Άφιξη στο Εργοστάσιο NEXANS 10:00

Επίσκεψη  στους εργοστασιακούς χώρους περίπου 2 ώρες.
Εκπαιδευτική ενημέρωση από τους υπεύθυνους τμημάτων του εργοστασίου περίπου 1 ώρα

Ώρα Αναχώρησης  από NEXANS 12:45

Ώρα Άφιξης Μακρακώμη 13:45