Ζητούνται προσφορές για μονοήμερη εκδρομή στην Αθήνα

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΑΞΕΙΣ ΛΥΚΕΙΟΥ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
—–
Tαχ. Δ/νση: Μποδοσάκη 10
Τ.Κ. – Πόλη: 35012 – Λάρυμνα
E-mail: mail@gym-larymn.fth.sch.gr
Πληροφορίες: Δάρρα Αλεξάνδρα
Τηλέφωνο: 2233041100

Θέμα: Εκδρομή Σχολείου

Η Διευθύντρια του Γυμνασίου-Λυκειακών Τάξεων Λάρυμνας προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος από ταξιδιωτικά πρακτορεία για τη διοργάνωση ημερήσιας εκδρομής μαθητών όλου του σχολείου.Η εκδρομή θα πραγματοποιηθεί στις 17-12-2013, ημέρα Τρίτη.
Ο αριθμός των μαθητών προβλέπεται να είναι 75 και οι συνοδοί 3.
Οι προσφορές των ταξιδιωτικών γραφείων θα πρέπει να εξασφαλίζουν:
• Ασφαλιστική «ταξιδιωτική κάλυψη» για κάθε εκδρομέα (ή πρόσθετη ασφάλιση ).
• Ασφάλεια Αστικής Επαγγελματικής Ευθύνης.
• Φ.Π.Α.

Παρακαλώ, επίσης, να μας γνωστοποιήσετε το συνολικό ποσό της εκδρομής.
Τέλος, στον κλειστό φάκελο της προσφοράς σας, θα πρέπει να υπάρχει και υπεύθυνη δήλωση, όπου θα δηλώνεται ότι το ταξιδιωτικό γραφείο διαθέτει το ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο πρέπει να βρίσκεται σε ισχύ.

Οι προσφορές θα κατατεθούν μέχρι την Τρίτη 03-12-2013, στο Γραφείο της Διευθύντριας του σχολείου αυτοπροσώπως ή ταχυδρομικά.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΔΡΟΜΗΣ:
ΣΤΙΣ 08:15 ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΤΗΣ ΛΑΡΥΜΝΑΣ. ΣΤΑΣΗ ΣΤΟ ΣΕΙΡΙΟ ΓΙΑ 15 ΛΕΠΤΑ. ΒΟΛΤΑ ΣΤΟΝ ΠΕΖΟΔΡΟΜΟ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΑΡΕΟΠΑΓΙΤΟΥ. ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΠΛΑΝΗΤΑΡΙΟ ΣΤΙΣ 12:50. ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΑΠΟ ΠΛΑΝΗΤΑΡΙΟ ΣΤΙΣ 15:00. ΑΦΙΞΗ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΤΡΙΤΣΗ ΣΤΙΣ 17:00. ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΓΙΑ ΛΑΡΥΜΝΑ ΣΤΙΣ 19:00 ΜΕ ΕΝΔΙΑΜΕΣΗ ΣΤΑΣΗ 15 ΛΕΠΤΩΝ ΣΤΟ OLYMPUS PLAZA.

H Διευθύντρια

ΔΑΡΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ