Πρόσκληση Υποβολής Προσφορών από Ταξιδιωτικά Γραφεία για Εκπαιδευτική Επίσκεψη Μαθητών του Γυμνασίου Μαρτίνου

Το Γυμνάσιο Μαρτίνου προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος από τουριστικά (ταξιδιωτικά) γραφεία, για την πραγματοποίηση ημερήσιας εκπαιδευτικής εκδρομής που θα πραγματοποιηθεί στις 17 Δεκεμβρίου 2013, με τα εξής χαρακτηριστικά:

Αναχώρηση από Μαρτίνο: 08:00′ πμ

Άφιξη και ξενάγηση στο Αστεροσχολείο Υπάτης: 10:00′ πμ

Επίσκεψη στο Χριστουγεννιάτικο Διαδραστικό Πάρκο στις εγκαταστάσεις της Πανελλήνιας Έκθεσης Λαμίας: 12:00′

Φαγητό στη Λαμία: 14:00′

Αναχώρηση για Μαρτίνο, με ενδιάμεση στάση στα Καμένα Βούρλα: 16:30′

Άφιξη στο Μαρτίνο: 19:00′

Αριθμός παιδιών 26, αριθμός προβλεπόμενων συνοδών 2

Μεταφορικά μέσα: Ένα (1) λεωφορείο (με όλες τις προδιαγραφές – ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ)

Απαιτείται ασφάλιση αστικής επαγγελματικής ευθύνης & διοργανωτή, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία, καθώς και ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής (με Φ.Π.Α.) όσο και το κόστος ανά μαθητή/μαθήτρια.
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο Γραφείο του Διευθυντή του Γυμνασίου Μαρτίνου (ταχ. Δ/νση: Γυμνάσιο Μαρτίνου, Τ.Κ. 35005, Μαρτίνο) ταχυδρομικός ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι και την Πέμπτη 12-12-2013 (ώρες λειτουργίας του Σχολείου: 08:15 – 14:00). Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό – τουριστικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ