Σχολικός Περίπατος – Γυμνάσιο Αμφίκλειας

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ
Α/ΘΜΙΑΣ ΚΑΙ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
—–                                                                                                                                                            Αμφίκλεια, 17/12/2013
Δ/ΝΣΗ Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
—–
Tαχ. Δ/νση:Αμφίκλεια Φθιώτιδας
Τ.Κ. – Πόλη:35002 Αμφίκλεια
E-mail: mail@gym-amfikl.fth.sch.gr
Πληροφορίες: Μπέσιου Ελένη
Τηλέφωνο & fax 22340 22282

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Το Γυμνάσιο Αμφίκλειας προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος από ταξιδιωτικά γραφεία , για την πραγματοποίηση σχολικού περιπάτου με χρήση μεταφορικού μέσου στο Χιονοδρομικό Κέντρο Παρνασσού με τα εξής χαρακτηριστικά :
Προορισμός: Χιονοδρομικό Κέντρο Παρνασσού – Κελάρια
Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν : (87) ογδόντα επτά
Αριθμός συνοδών εκπαιδευτικών: (12) δώδεκα
Διάρκεια :8:30-13:45
Ημερομηνία επίσκεψης:23-1-2014 ημέρα Πέμπτη.
Μεταφορικό μέσο: Λεωφορεία, με όλες τις προδιαγραφές (ΚΤΕΟ, Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας.)
Πρόγραμμα μετακίνησης: Αμφίκλεια (8:30)- Χιονοδρομικό Κέντρο Παρνασσού -Αμφίκλεια (13:45)
Ζητείται προσφορά για το συνολικό κόστος της εκδρομής και κόστος ανά μαθητή (με ΦΠΑ).
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο γραφείο της Διευθύντριας του Γυμνασίου Αμφίκλειας ( Ταχ. Δ/νση: Γυμνάσιο Αμφίκλειας ,Αμφίκλεια Φθιώτιδας ΤΚ:35002) ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι την Παρασκευή 10-1-2014 (ώρα 13:30).
Με κάθε προσφορά πρέπει απαραιτήτως να κατατίθεται και υπεύθυνη δήλωση, ότι το ταξιδιωτικό γραφείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Μπέσιου Ελένη

.