Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος

Τα ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ προκηρύσσουν εκδήλωση ενδιαφέροντος από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση 3ήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής με χρήση μεταφορικού μέσου με τα εξής χαρακτηριστικά:

• Προορισμός: ΠΟΡΤΑΡΙΑ – ΠΗΛΙΟ

• Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: 18 (ΔΕΚΑΟΚΤΏ)

• Αριθμός συνοδών εκπαιδευτικών: 3 (ΤΡΕΙΣ)

• Διάρκεια: 9/2/14 – 11/2/14

• Μεταφορικό μέσο: Λεωφορεία, με όλες τις προδιαγραφές (ΚΤΕΟ, Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας)

• Πρόγραμμα μετακίνησης: Λαμία – Πορταριά –Επιστροφή

• Υπεύθυνος : ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΑΟΥΣΗΣ

Ζητείται προσφορά για το συνολικό κόστος της μεταφοράς της εκδρομής και κόστος ανά μαθητή (με ΦΠΑ).

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο γραφείο του Διευθυντή) ταχυδρομικώς το αργότερο μέχρι την Τετάρτη 22-1-2014 (ώρα 13:30).

Με κάθε προσφορά πρέπει απαραιτήτως να κατατίθεται και υπεύθυνη δήλωση ότι το ταξιδιωτικό γραφείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.