ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΟΜΟΚΟΥ ΔΕΧΕΤΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΙΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑ

Το Γυμνάσιο Δομοκού δέχεται οικονομικές προσφορές από τουριστικά (ταξιδιωτικά) γραφεία, για την επίσκεψη των μαθητών της  Γ΄ τάξης του Γυμνασίου Δομοκού στην Καστοριά.
• Προορισμός: Καστοριά
• Διάρκεια: Τρεις (3) ημέρες
• Ημερομηνία αναχώρησης: 7/3/2014
• Ημερομηνία επιστροφής: 9/3/2014
• Μεταφορικό μέσον: Ένα λεωφορείο (με όλες τις προδιαγραφές – ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ)
• Μετακινήσεις : Καστοριά
• Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: 25
• Αριθμός συνοδών καθηγητών: 3
• Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης & Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν ή με κλειστό φάκελο στο Διευθυντή του Γυμνασίου ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως ή και με FAX (μετά από συνεννόηση) το αργότερο μέχρι την Δευτέρα 10–2-2014 στις 10:00 π.μ.
Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό-τουριστικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει από πενταμελή επιτροπή αποτελούμενη από το Διευθυντή του σχολείου, δύο συνοδούς καθηγητές, εκπρόσωπο των γονέων-κηδεμόνων και εκπρόσωπο του δεκαπενταμελούς συμβουλίου των μαθητών.

Γεωργίου Θεόδωρος

τηλ- Fax : 2232-022241, 2232-023058