Προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος για εκπαιδευτική επίσκεψη μαθητών της περιβαλλοντικής ομάδας του Γυμνασίου Πελασγίας

Ο Διευθυντής του Γυμνασίου Πελασγίας προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος από τουριστικά (ταξιδιωτικά) γραφεία, για την πραγματοποίηση 2 – ήμερης εκπαιδευτικής επίσκεψης των μαθητών της περιβαλλοντικής ομάδας του σχολείου μας στο ΚΠΕ Άμφισσας με τα εξής χαρακτηριστικά:
• Προορισμός: Άμφισσα
• Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: 15
• Αριθμός συνοδών καθηγητών: 2 ή 3
• Ημερομηνία αναχώρησης: 27/2/2014 (αναχώρηση 8:00 π. μ. από το χώρο του σχολείου)
• Ημερομηνία επιστροφής: 28/2/2014 (επιστροφή πριν τις 10:00 μ. μ. στο χώρο του σχολείου)
• Μεταφορικό μέσο: Ένα λεωφορείο (με όλες τις προδιαγραφές – ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ).
• Ασφάλεια Αστικής Επαγγελματικής Ευθύνης (υποχρεωτική).
• Πρόσθετη Ασφαλιστική κάλυψη για κάθε εκδρομέα σε όλη τη διάρκεια της εκδρομής (κάλυψη ατυχήματος, ασθένειας και ιατροφαρμακευτική περίθαλψη) (προαιρετική).
Ζητείται προσφορά για το συνολικό κόστος της εκδρομής ( μόνο μετακίνηση, όχι διαμονή) και το κόστος ανά μαθητή περιλαμβανομένων όλων μετακινήσεων (με Φ.Π.Α.)
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο Γραφείο του Διευθυντή του Γυμνασίου Πελασγίας (Ταχ. Δ/νση: Γυμνάσιο Πελασγίας, Τ.Κ. 35100, Πελασγία) ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως ή με φαξ το αργότερο μέχρι και τις 12/2/2014 ημέρα Τετάρτη (ώρες λειτουργίας του Σχολείου: 08.00π.μ. – 01.30μ.μ.).
• Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό – τουριστικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ. Θα προτιμηθεί η προσφορά με την οικονομικότερη συνολική τιμή.
Ο Διευθυντής του Γυμνασίου Πελασγίας
ΜΠΑΜΠΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ