ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΤΡΙΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΓΕΝΙΚΟ  ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ      Λαμία, 13/02/2014
ΣΙΝΩΠΗΣ 1, ΝΕΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑ-ΛΑΜΙΑ, ΤΚ 35100

ΤΗΛ. 22340 21381
FAX :22340 34353

e-mail: mail@lyk-ekkl-lamias.fth.sch.gr

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για τριήμερη εκδρομή μαθητών (Γ΄ τάξης) του Γενικού Εκκλησιαστικού Λυκείου Λαμίας  στη Θεσσαλονίκη.
Η Διευθύντρια του Γενικού Εκκλησιαστικού Λυκείου Λαμίας  , προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος  διοργάνωσης τριήμερης εκδρομής μαθητών της Γ΄ τάξης .
Η εκδρομή θα πραγματοποιηθεί από 04 – 04 – 2014, ημέρα Παρασκευή, μέχρι και 06– 04 – 2014, ημέρα Κυριακή.
Ο αριθμός των μαθητών προβλέπεται να είναι 07 και 02 συνοδοί.
Οι προσφορές των ξενοδοχείων θα πρέπει να εξασφαλίζουν:
• Κατηγορία ξενοδοχείου, καθώς και το τι θα προσφέρει (κατά προτίμηση στο κέντρο της πόλης).
• Είδος δωματίων (δίκλινα, τρίκλινα).
• Ασφάλεια Αστικής Επαγγελματικής Ευθύνης.
• Φ.Π.Α.
Στον κλειστό φάκελο της προσφοράς σας θα πρέπει να υπάρχει και υπεύθυνη δήλωση, όπου θα δηλώνεται ότι το ξενοδοχείο διαθέτει το ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο πρέπει να βρίσκεται σε ισχύ.
Οι προσφορές θα κατατεθούν μέχρι ώρα 12:00 π.μ. της Παρασκευής 28 – 02 – 2014 και στο Γραφείο της  Διευθύντριας του Γενικού Εκκλησιαστικού Λυκείου Λαμίας

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΔΡΟΜΗΣ
Αναχώρηση για Θεσσαλονίκη με ΟΣΕ