Επιλογή προσφοράς για εκδρομή του Γυμνασίου Λιβανατών στο ΚΠΕ Μακρινίτσας.

Γυμνάσιο Λιβανατών

Λιβανάτες  17/ 02 / 2014

Τηλ: 2233-0-31422

Fax: 2233-0-32406

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για τη διήμερη εκδρομή μαθητών ( Γ’ Γυμνασίου)  του  Γυμνασίου  Λιβανατών

Η Διευθύντρια του Γυμνασίου Λιβανατών προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος από ταξιδιωτικά πρακτορεία, διοργάνωσης διήμερης εκδρομής  μαθητών της τρίτης (Γ) τάξης του Σχολείου στο ΚΠΕ Μακρινίτσας.

Η εκδρομή θα πραγματοποιηθεί από 05/ 03/ 2014   ημέρα Τετάρτη μέχρι και 06/ 03/ 2014 ημέρα  Πέμπτη στο Κ.Π.Ε Μακρινίτσας. Η διαδρομή θα είναι Λιβανάτες- Διμίνι-Ακανασιά Βόλου- Χάνια-Χιονοδρομικό- Πορταριά- Μακρινίτσα- Βόλος- Λιβανάτες. Διανυκτέρευση στην Πορταριά .

Ο αριθμός των μαθητών προβλέπεται να είναι 29 και οι συνοδοί  4.

Οι προσφορές των ταξιδιωτικών γραφείων θα πρέπει να πληρούν τις προϋποθέσεις  που ορίζονται από τις νόμιμες διατάξεις.

Δεκτές  προσφορές ,έως  25/02/2014 και ώρα  13,μ.μ.

Τσάπαλη   Ελένη     κλ.ΠΕ2

Δημοσιεύθηκε στην Προσφορές/Επιλογή. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.