Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για τριήμερη εκδρομή του ΓΕΛ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ στην ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

Λιβανάτες, 10/03/2014

Τηλέφωνο : 2233032392

FAX:  2233089392

Πληροφορίες : Πέτρου Ευαγγελία

Email : mail@lyk-livan.fth.sch.gr

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ 3 ΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ   ΤΟΥ ΓΕΛ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΣΤΗΝ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Το Γενικό Λύκειο Λιβανατών  δέχεται οικονομικές προσφορές από Γραφεία Τουριστικών Λεωφορείων για την διοργάνωση της τριήμερης εκδρομής των μαθητών της Ά και ΄Β τάξης του σχολείου μας .

ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ: Θεσσαλονίκη

Αναχώρηση: Παρασκευή 28/03/2014      ΩΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ : 07:30

Επιστροφή :  Κυριακή      30/03/2014     ΩΡΑ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ : 20 : 30

ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΥΣΕΙΣ : 2

ΑΡΙΘΜΟΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ: 35 μαθητές,
ΣΥΝΟΔΟΙ:3

Οι μαθητές επιθυμούν ξενοδοχείο 4 ****  ή 5 *****  με  ημιδιατροφή ( ή  και μόνο πρωινό)   με προτίμηση να βρίσκεται  μέσα στην πόλη της Θεσσαλονίκης.

Για τους μαθητές  τα δωμάτια κατά προτίμηση να είναι  τρίκλινα –τετράκλινα καθώς και ένα δίκλινο και ένα μονόκλινο δωμάτιο .

Για τους συνοδούς καθηγητές μονόκλινα δωμάτια.

Επίσης να υπάρχει Μεταφορική κάλυψη ( λεωφορείο) για όλες τις μετακινήσεις των μαθητών τόσο μέσα στην πόλη όσο και κοντινές περιηγήσεις.

Σε περίπτωση δυσκολίας ευρέσεως καταλυμάτων  και μόνο τότε στην παραπάνω ημερομηνία δίνεται εναλλακτικά  η ημερομηνία από Πέμπτη 27/03/2014- Σάββατο 29/02/2014
Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής όσο και το κόστος ανά μαθητή.
Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο
απαραιτήτως :

• Ασφαλιστική <ταξιδιωτική κάλυψη>για κάθε εκδρομέα ( ή πρόσθετη ασφάλιση)
  • Ασφάλεια Αστικής  Επαγγελματικής Ευθύνης
  • Φ.Π.Α
  • Υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο Γενικό Λύκειο Λιβανατών  μέχρι την   Δευτέρα 17/03/2014 και ώρα 12:00 στο Γραφείο της Διευθύντριας. Καμία άλλη προσφορά δεν πρόκειται να γίνει δεκτή αν δεν παραδοθεί μέχρι την ανωτέρω προθεσμία και μόνο στην Διευθύντρια του Σχολείου.

Η αξιολόγηση των προσφορών θα γίνει την ίδια μέρα στις 12:15 μ.μ. από την Διευθύντρια ,τους συνοδούς καθηγητές, εκπρόσωπο του Συλλόγου Γονέων και τους Προέδρους των τάξεων.

ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ
ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ