: «Πρόσκληση Υποβολής Προσφορών από Ταξιδιωτικά Γραφεία, για διήμερη εκπαιδευτική εκδρομή στα Ιωάννινα στα πλαίσια του προγράμματος Αγωγής Υγείας «Διαδίκτυο και εφηβεία – Ασφαλής χρήση»

Το Γυμνάσιο Αγίου Κωνσταντίνου δέχεται οικονομικές προσφορές από τουριστικά (ταξιδιωτικά) γραφεία, για την πραγματοποίηση εκπαιδευτικής εκδρομής των μαθητών της Γ΄ τάξης του Γυμνασίου Αγίου Κων/νου στα Ιωάννινα, στα πλαίσια του προγράμματος Αγωγής Υγείας  «Διαδίκτυο και εφηβεία – Ασφαλής χρήση».

• · Προορισμός: Ιωάννινα
  • · Διάρκεια: Δύο (2) ημέρες
  • · Ημερομηνία αναχώρησης: 02/04/2014
  • · Ημερομηνία επιστροφής: 03/04/2014
  • · Μεταφορικό μέσον: Ένα  λεωφορείο (με όλες τις προδιαγραφές – ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ)
  • · Μετακινήσεις : Εντός της πόλεως των Ιωαννίνων.
  • · Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: 27
  • · Αριθμός συνοδών καθηγητών: 3
  • · Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης & Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης  πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο Γυμνάσιο Αγίου Κωνσταντίνου ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι την Τρίτη 18–03-2014 στις 12:30 μ.μ.

Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό-τουριστικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει από πενταμελή επιτροπή αποτελούμενη από το Διευθυντή του σχολείου,  δύο συνοδούς καθηγητές, εκπρόσωπο των γονέων-κηδεμόνων και εκπρόσωπο του δεκαπενταμελούς συμβουλίου των μαθητών.

Πετρής  Λάμπρος, Φιλόλογος