Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την τριήμερη εκπαιδευτική εκδρομή της Γ΄ Γυμνασίου και Α΄ Λυκείου Ν. Μοναστηρίου στα Ιωάννινα.

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Το Γυμνάσιο- Λυκειακές τάξεις Ν. Μοναστηρίου δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση τριήμερης εκδρομής της Γ΄ Γυμνασίου και Α΄ Λυκείου στα Ιωάννινα.
Προορισμός: Ιωάννινα.
Διαμονή : Ιωάννινα.
Περιήγηση : Ιωάννινα – Κόνιτσα(Μολυβδοσκέπαστη) – Μέτσοβο
Διάρκεια: 3 ημέρες.
Μεταφορικό μέσο : Λεωφορείο.
Ημερ. Αναχώρησης : 10 Απριλίου(Πέμπτη)
Ημερ. Επιστροφής : 12 Απριλίου
Αριθμός Μαθητών: 27, Συνοδοί: 4

Στην προσφορά θα πρέπει να αναφέρεται:
1)Η κατηγορία του ξενοδοχείου και το τι θα προσφέρει.
2)Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
3)Πρόσθετη ατομική ασφάλιση, που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθενείας για κάθε εκδρομέα.
4)Φ.Π.Α.
5)Υπεύθυνη Δήλωση, ότι το ταξιδιωτικό γραφείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
6) Προσφορά συνολικού κόστους της εκδρομής και κόστος ανά μαθητή.
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο, στο Γυμνάσιο Λυκειακές Τάξεις Ν. Μοναστηρίου, αυτοπροσώπος ή ταχυδρομικώς, το αργότερο μέχρι και τη Δευτέρα 24 Μαρτίου 2014.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΔΡΟΜΗΣ

1η Ημέρα
1) Άφιξη στα Ιωάννινα.
2) Περιήγηση στην πόλη.

2η Ημέρα
1) Επίσκεψη στην Κόνιτσα.
2) Προσκύνημα στη Μολυβδοσκέπαστη.

3η Ημέρα
1) Επίσκεψη στο Μέτσοβο.

Ν.Μοναστήρι 19/03/2014

ΣΠΑΛΙΩΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΘΕΟΛΟΓΟΣ

Δημοσιεύθηκε στην Προκηρύξεις. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.