ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΕ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ ΤΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ

Άγιος Κων/νος,  21/03/2014

Τηλέφωνο : 2235031882

FAX:  22350831881

Email : mail@gymag-konst.fth.sch.gr

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ    ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ   ΓΙΑ  ΤΗ ΔΙΗΜΕΡΗ  ΕΚΔΡΟΜΗ  ΜΕ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ  ΤΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Για την πραγματοποίηση της  διήμερης  εκπαιδευτικής Εκδρομής  της Γ΄ τάξης  του σχολείου  μας  με προορισμό  τον παραπάνω , το σχολείο μας δέχτηκε  τρεις (3) προσφορές .

GREKOS TOURS:

ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΤΙΜΗ=  1350 ΕΥΡΩ

LOKRIS TOURS :

ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΤΙΜΗ = 1700 ΕΥΡΩ

TRAVEL PLUS:

ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΤΙΜΗ = 1377 ΕΥΡΩ

Μετά από συζήτηση με τους μαθητές, η επιτροπή αξιολόγησης επέλεξε το GREKOS TOURS ,  αφού προηγουμένως τέθηκαν υπόψη τους οι παραπάνω προτάσεις  αλλά και οι υπόλοιπες εναλλακτικές προτάσεις που υπήρχαν στις παραπάνω προσφορές       και η απόφαση της επιτροπής ήταν ομόφωνη. Καθοριστικό ρόλο στην  λήψη της  συγκεκριμένης απόφασης  έπαιξε το γεγονός ότι το Ξενοδοχείο ήταν της επιλογής των παιδιών και ήταν και η οικονομικότερη προσφορά.

Ο  Διευθυντής

ΠΕΤΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ