Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για προγραμματιζόμενη ημερήσια εκδρομή της Γ τάξης του Γυμνασίου Στυλίδας

Η Διευθύντρια του Γυμνασίου Στυλίδας προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος από τουριστικά (ταξιδιωτικά) γραφεία, για την πραγματοποίηση ημερήσιας εκδρομής των μαθητών της  Γ΄ τάξης του σχολείου στο Διμήνι του Βόλου με τα εξής χαρακτηριστικά:
Προορισμός: Διμήνι -Βόλος
Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: τριάντα εννέα (39)
Αριθμός συνοδών καθηγητών: τρείς (3)
Διάρκεια :8 :00 π.μ – 20:00 μ.μ
Ημερομηνία αναχώρησης: 30/04/2014
Ημερομηνία επιστροφής: 30/04/2014
Μεταφορικό μέσον: Ένα λεωφορείο (με όλες τις προδιαγραφές – ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ). Θα προτιμηθεί η προσφορά με την οικονομικότερη συνολική τιμή
Ασφαλιστική «ταξιδιωτική κάλυψη» για κάθε εκδρομέα (ή πρόσθετη ασφάλιση ).
Ασφάλεια Αστικής Επαγγελματικής Ευθύνης σε ισχύ.
Πρόγραμμα: Στυλίδα (08:00) – Διμήνι Βόλου – Βόλος – Στυλίδα (20:00)

Ζητείται προσφορά για το συνολικό κόστος της εκδρομής και το κόστος ανά μαθητή περιλαμβανομένων όλων μετακινήσεων (με Φ.Π.Α.)

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο Γραφείο της Διευθύντριας ταχ. Δ/νση: Άρη Βελουχιώτη , Τ.Κ. 35300, Στυλίδα) ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι και την Τετάρτη 9 Απριλίου 2014 (ώρες λειτουργίας του Σχολείου: 08.00π.μ. – 01.30μ.μ.).

Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό – τουριστικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει τη Πέμπτη 10-04-2014 και ώρα 13:30.

ΝΤΟΝΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

Δημοσιεύθηκε στην Προκηρύξεις. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.