Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ εκπαιδευτική εκδρομή της Β’ Γυμνασίου του 4ου Γυμνασίου Λαμίας

Το 4ο Γυμνάσιο Λαμίας δέχεται οικονομικές προσφορές από τουριστικά (ταξιδιωτικά) γραφεία, για την πραγματοποίηση εκπαιδευτικής εκδρομής των μαθητών του σε Καλαμπάκα και Τρίκαλα, με τα εξής χαρακτηριστικά:

• Προορισμός: Καλαμπάκα-Τρίκαλα
  • Διάρκεια: Μια (1) ημέρα
  • Ημερομηνία αναχώρησης: 15/12/2014
  • Ημερομηνία επιστροφής: 15/12/2014
  • Μεταφορικό μέσον: Δύο λεωφορεία (με όλες τις προδιαγραφές – ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ)
  • Μετακινήσεις : Λαμία- Καλαμπάκα -Λαμία.
  • Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: 82
  • Αριθμός συνοδών καθηγητών: 6
  • Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης & Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν ή με κλειστό φάκελο στο γραφείο του Διευθυντή του 4ου Γυμνασίου ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι την Τετάρτη 10–12-2014 στις 13:00 μ.μ.

Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό-τουριστικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Πάλλας Δήμος