ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

Ταχ.Δ/νση        : Λιβανάτες  35007

Τηλέφωνο        : 2233031422

Fax                   : 2233032406

Ε-mail               : mail@gym-livan.fth.sch.gr

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ  ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ  ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ  ΓΙΑ  ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ  ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ

ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ: ΑΘΗΝΑ  (Λόφος  Ακρόπολης, Μουσείο Ακρόπολης)

Διάρκεια: 1 ημέρα

Μεταφορικό  μέσο:  2 λεωφορεία

Ημερομηνία αναχώρησης: 22-12-2014 ώρα 8:00 π.μ.

Ημερομηνία επιστροφής: 22-12-2014 περίπου  21:30μ.μ.

Αριθμός  μαθητών: 99

Αριθμός  συνοδών: 5

Το  Γυμνάσιο  Λιβανατών δέχεται  οικονομικές  προσφορές  από  τουριστικά  (ταξιδιωτικά)  γραφεία  για τη διοργάνωση  της μονοήμερης  εκπαιδευτικής  εκδρομής  των τριών τάξεων  του  Σχολείου  μας.

Οι  οικονομικές  προσφορές  πρέπει  να  παραδοθούν  σε  κλειστό  φάκελο  στο  Γυμνάσιο  Λιβανατών  ταχυδρομικώς  ή  αυτοπροσώπως   έως  15-12-2014

και  ώρα  13:45 μ.μ.

Οι  προσφορές  των  ενδιαφερομένων  πρέπει  να είναι σύμφωνες  με την κείμενη  νομοθεσία.  Απαιτείται  ασφάλιση  Ευθύνης  Διοργανωτή  και  πρόσθετη  ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση  ατυχήματος  ή  ασθένειας.  Με  κάθε  προσφορά  πρέπει  να  κατατίθεται  από το  ταξιδιωτικό  – τουριστικό  γραφείο  απαραίτητα  και υπεύθυνη  δήλωση  ότι  το  Γραφείο  αυτό  διαθέτει  σήμα  λειτουργίας  το  οποίο  βρίσκεται  σε  ισχύ.

Η  Δ/ντρια  του  Σχολείου

Τσάπαλη  Ελένη