ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΚΔΡΟΜΗ

Το Εκκλησιαστικό Λύκειο – Γυμνάσιο Λαμίας δέχεται οικονομικές προσφορές από τουριστικά (ταξιδιωτικά) γραφεία για την πραγματοποίηση εκπαιδευτικής επίσκεψης των μαθητών του σχολείου.
• Προορισμός: Ιερά Μονή Αγάθωνος – Υπάτη – Λουτρά Υπάτης
• Διάρκεια: Μια (1) ημέρα: Τετάρτη 17 – 12 – 2014
• Ώρα αναχώρησης: 08:00 από το Εκκλησιαστικό Λύκειο – Γυμνάσιο Λαμίας
• Ώρα επιστροφής: 14:00 στο Εκκλησιαστικό Λύκειο – Γυμνάσιο Λαμίας
• Μεταφορικό μέσο: Ένα (1) λεωφορείο 50 θέσεων (με όλες τις προδιαγραφές ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κ.λ.π.)
• Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: 48
• Αριθμός συνοδών καθηγητών: 2
Ζητείται προσφορά για το συνολικό κόστος της εκδρομής.
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο Εκκλησιαστικό Λύκειο – Γυμνάσιο Λαμίας ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι την Τρίτη 9 – 12 – 2014 και ώρα 14:00.
Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό – τουριστικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει από τριμελή επιτροπή, αποτελούμενη από το Διευθυντή του Σχολείου και δυο συνοδούς καθηγητές.
ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ