ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΤΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΕΛ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

Τηλέφωνο : 2233032392
FAX: 2233089392
Email : mail@lyk-livan.fth.sch.gr

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΕ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ
Για την πραγματοποίηση της μονοήμερης εκπαιδευτικής Εκδρομής των Α΄, Β΄ και ΄Γ τάξεων του σχολείου μας με προορισμό τον παραπάνω , το σχολείο μας δέχτηκε τρεις προσφορές .
GREKOS TOURS : Ένα λεωφορείο 57 θέσεων στην συνολική τιμή των 420 ευρώ( περίπου 8 ευρώ/ άτομο)
MAΛΑΒΕΤΑΣ TRAVEL : Ένα λεωφορείο στην συνολική τιμή των 650 ευρώ και με κόστος ασφάλισης αστικής και επαγγελματικής ευθύνης στα 1.5. ευρώ /επιβάτη( 14.14 ευρώ/ άτομο)
RAFTOPOULOS TRAVEL : Ένα λεωφορείο 57 θέσεων στην συνολική τιμή των 450 ευρώ( περίπου 9 ευρώ/ άτομο)

Το βασικό κριτήριο για την επιλογή της προσφοράς είναι η οικονομικότερη προσφορά.
Έτσι η επιτροπή αξιολόγησης επέλεξε το Τουριστικό Πρακτορείο GREKOS TOURS
με συνολικό κόστος ανά μαθητή περίπου 8 ευρώ