Πρόσκληση υποβολής προσφορών για ημερήσια εκπαιδευτική εκδρομή μαθητών στα Τρίκαλα του Γυμνασίου-Λυκ.Τάξεις Λάρυμνας

ΓΥΜΝΑΣΙΟ-Λ.Τ. ΛΑΡΥΜΝΑΣ

Tαχ. Δ/νση:   Μποδοσάκη 10

Τ.Κ. – Πόλη: 35012 – Λάρυμνα

E-mail:        mail@gym-larymn.fth.sch.gr

Πληροφορίες: Δάρρα-Οικονόμου Αλεξάνδρα

Τηλέφωνο:     2233041740

Φαξ:            2233041100

Το Γυμνάσιο-Λυκειακές Τάξεις  Λάρυμνας δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση ημερήσιας εκδρομής.

Προορισμός                      :    Τρίκαλα

Διάρκεια               :     Ημερήσια

Μεταφορικό μέσο        :      Λεωφορείο

Ημερομηνία αναχώρησης:  18/12/2012

Αριθμός μαθητών             : 85

Αριθμός καθηγητών         : 4

-08:00΄: Αναχώρηση από το Σχολείο

-11:00΄ : Άφιξη στην Τρίκαλα

-17:00 : Αναχώρηση από τα Τρίκαλα

Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και πρόσθετη ατομική ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.

Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής όσο και για το κόστος ανά μαθητή.Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο Γυμνάσιο-Λυκ.Τάξεις Λάρυμνας αυτοπροσώπως ή ταχυδρομικώς το αργότερο μέχρι και την Παρασκευή  07/12 /2012. Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει από 5 μελή επιτροπή αποτελούμενη από τον Διευθυντή του Σχολείου, δύο(2)συνοδούς καθηγητές, ένα(1) εκπρόσωπο του συλλόγου γονέων-κηδεμόνων και έναν (1) εκπρόσωπο των μαθητών.

ΔΑΡΡΑ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ