ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΤΡΙΗΜΕΡΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΟΥ 6ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΛΑΜΙΑΣ ΣΤΟ ΝΑΥΠΛΙΟ ΣΤΙΣ 29,30,31 ΜΑΡΤΙΟΥ 2015

Η Δ/ντρια του 6ου Γυμνασίου Λαμίας προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος από ταξιδιωτικά πρακτορεία, για τη διοργάνωση τριήμερης εκπαιδευτικής επίσκεψης μαθητών του Σχολείου με διανυκτέρευση σε ξενοδοχείο 3 αστέρων.
Η εκπαιδευτική επίσκεψη προγραμματίζεται να πραγματοποιηθεί στις  29,30,31 Μαρτίου 2015, (ημέρα Κυριακή, Δευτέρα, και Τρίτη) στο  Ναύπλιο.
Αριθμός μαθητών/τριών : 95 (περίπου)
Αριθμός συνοδών: 6
Οι προσφορές των ταξιδιωτικών γραφείων θα πρέπει: 1)Να εξασφαλίζουν ασφαλιστική “ταξιδιωτική κάλυψη” για κάθε εκδρομέα και ασφάλεια Αστικής Επαγγελματικής Ευθύνης. 2)Να αναγράφουν το συνολικό κόστος της εκπαιδευτικής επίσκεψης (με ΦΠΑ)
Οι προσφορές να κατατεθούν στο Γραφείο της Δ/ντριας του 6ου Γυμνασίου Λαμίας (Υψηλάντη και Τσιριμώκου 2) από Δευτέρα 2 Μαρτίου 2015 έως και την Τετάρτη 4  Μαρτίου 2015 και ώρα 11:00 π.μ. σε κλειστό φάκελο, στον οποίο θα επισυνάπτεται και Υπεύθυνη Δήλωση του/της Υπευθύνου του ταξιδωτικού γραφείου, στην οποία θα δηλώνεται ότι το ταξιδιωτικό γραφείο διαθέτει (και είναι σε ισχύ) το ειδικό σήμα λειτουργίας.
Πρόγραμμα εκδρομής  29 Μαρτίου 2015:
Αναχώρηση από Λαμία  – Επίδαυρο – Ναύπλιο
Πρόγραμμα εκδρομής  30  Μαρτίου 2015:
Ναύπλιο – Μυκήνες – Ναύπλιο
Πρόγραμμα εκδρομής  31 Μαρτίου 2015:

Ναύπλιο – Λουτράκι –  Επιστροφή στη Λαμία.

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

Κουτσονίκα Ανδρονίκη