Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος 4ήμερης Επίσκεψης σε Φλώρινα – ΚΠΕ Μελίτης, του ΓΕΛ Μαρτίνου

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ, ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ
Α/ΘΜΙΑΣ ΚΑΙ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
Δ/ΝΣΗ Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ

Δ/νση ΜΑΡΤΙΝΟ, 35005,

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος

Η Διευθύντρια του Λυκείου Μαρτίνου δέχεται οικονομικές προσφορές από τουριστικά (ταξιδιωτικά) γραφεία, για την πραγματοποίηση 4ήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής μαθητών των Α και Β τάξεων του σχολείου, στη Φλώρινα – ΚΠΕ Μελίτης και στη Λίμνες Πρέσπες στις 25,26,27,28 Απριλίου 2015, με τα εξής χαρακτηριστικά:
Προορισμός: Φλώρινα – ΚΠΕ Μελίτης.
Διάρκεια: 4 ημέρες.
Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: 20
Αριθμός συνοδών καθηγητών: 3
Ημερομηνία αναχώρησης: 25-04-2015
Ημερομηνία επιστροφής:28-04-2015
Μετακίνηση: Μαρτίνο – Φλώρινα – Μαρτίνο
Μεταφορικό μέσον: Λεωφορείο με όλες τις προδιαγραφές (ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ).
Η προσφορά θα περιλαμβάνει προσφορές με ξενοδοχείο τουλάχιστον 3 αστέρων
Ασφαλιστική «ταξιδιωτική κάλυψη» για κάθε εκδρομέα (ή πρόσθετη ασφάλιση ).
Ασφάλεια Αστικής Επαγγελματικής Ευθύνης.

Πρόγραμμα:

Σάββατο 25/04/2015, Αναχώρηση 08:15 π.μ. από Μαρτίνο για Φλώρινα με ενδιάμεσες στάσεις.
Κυριακή 26/04/2015, Μετα το πρωϊνό επίσκεψη στο Νυμφαίο – Αρκτούρο. Επιστροφή το απόγευμα στο ξενοδοχείο
Δευτέρα 27/4/2015: Επίσκεψη στο ΚΠΕ Μελίτης και στα πλαίσιο του προγράμματος επίσκεψη στις Πρέσπες. Απόγευμα επιστροφή στη Φλώρινα.
Τρίτη 28/4/2015: 08.30 περιήγηση στο κέντρο της Φλώρινας. 10.30 αναχώρηση και επιστροφή στο Μαρτίνο αργά το απόγευμα με ενδιάμεσες στάσεις.

Απαιτείται ασφάλιση αστικής επαγγελματικής ευθύνης, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ασφάλιση μαθητών και συνοδών, που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.

Ζητείται προσφορά για το συνολικό κόστος της εκδρομής και για το κόστος ανά μαθητή (με ΦΠΑ).

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο Γραφείο της Διευθύντριας του Λυκείου Μαρτίνου (Ταχ. Δ/νση: Λύκειο Μαρτίνου, Τ.Κ. 35005,Μαρτίνο) ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι και Πέμπτη 02-04-2015 ώρα 13:00 μ.μ.

Δημοσιεύθηκε στην Προσφορές/Επιλογή και χαρακτηρίσθηκε , , , , , , . Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.