ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

Ταχ.Δ/νση : Λιβανάτες 35007
Τηλέφωνο : 2233031422
Fax : 2233032406
Ε-mail : mail@gym-livan.fth.sch.gr

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ

ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ: ΑΘΗΝΑ (Ζεφείρη, Αθήνα, Μοναστηράκι, The Mall)
Διάρκεια: 1 ημέρα
Μεταφορικό μέσο: 1 λεωφορείο
Ημερομηνία αναχώρησης: 22-04-2015 ώρα 8:00 π.μ.
Ημερομηνία επιστροφής: 22-04-2015 περίπου 21:30μ.μ.
Αριθμός μαθητών: 38
Αριθμός συνοδών: 3

Το Γυμνάσιο Λιβανατών δέχεται οικονομικές προσφορές από τουριστικά (ταξιδιωτικά) γραφεία για τη διοργάνωση της μονοήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής της Γ τάξης του Σχολείου μας.
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο Γυμνάσιο Λιβανατών ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως έως 20-04-2015
και ώρα 12:00 μεσημβρινή.
Οι προσφορές των ενδιαφερομένων πρέπει να είναι σύμφωνες με την κείμενη νομοθεσία. Απαιτείται ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή και πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας. Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό – τουριστικό γραφείο απαραίτητα και υπεύθυνη δήλωση ότι το Γραφείο αυτό διαθέτει σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

ΤΣΑΠΑΛΗ ΕΛΕΝΗ