Αξιολόγηση οικονομικών προσφορών για την 3ήμερη εκπαιδευτική εκδρομή στο Ναύπλιο

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ
Α/ΘΜΙΑΣ ΚΑΙ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
Δ/ΝΣΗ Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ
Tαχ. Δ/νση: Σπ. Μουστακλή 6
Πόλη – ΤΚ: Αφανός Λαμία – 35 100
Web: http://blogs.sch.gr/3gymlami
E-mail: mail@3gym-lamias.fth.sch.gr
Τηλέφωνο: 22310 52433
Fax: 22310 22476

Λαμία, 20-4-2015

Μετά την 2η πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση τριήμερης εκπαιδευτικής επίσκεψης του σχολείου μας σε ΝΑΥΠΛΙΟ-ΜΥΚΗΝΕΣ-ΕΠΙΔΑΥΡΟ , στα πλαίσια του εγκεκριμένου Προγράμματος Αγωγής Υγείας του σχολείου μας με θέμα «Αγαπώ τη θάλασσα», στις 23, 24 και 25 Απριλίου 2015, η μοναδική οικονομική προσφορά που ικανοποιεί τους όρους της πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος είναι του Γραφείου Τουρισμού ΜΑΛΑΒΕΤΑΣ TRAVEL.

Συγκεκριμένα η τιμή είναι 1.544,00 ευρώ (111 ευρώ ανά μαθητή).

Η επιτροπή (Ζωγλοπίτης Ιωάννης – Πρόεδρος, Παπίστας Φώτιος, Γατής Απόστολος, Τσίπρα Στέλλα – εκ μέρους του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων, Κωσταρά Χριστιάννα – εκ μέρους του 15μελούς Μαθητικού Συμβουλίου) κάνει δεκτή την προσφορά καθώς οι μαθητές –και οι γονείς- μπορούν να ανταποκριθούν οικονομικά στο συγκεκριμένο ποσό.

-Ο-
Διευθυντής
Ζωγλοπίτης Ιωάννης

Δημοσιεύθηκε στην Προσφορές/Επιλογή. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.