Εκπαιδευτική εκδρομή στο Γυμνάσιο Λιανοκλαδίου- Υπάτη-Μονή Αγάθωνος-Λουτρά Υπάτης

Γυμνάσιο Κάτω Τιθορέας

Οδός Τιθορέας

350 15 Κάτω Τιθορέα

Τηλ. 2234049426

Fax: 2234048757

email: mail@gym-kat-tithor.fth.sch.gr

Πληροφορίες: Μπεσίρη Χρυσούλα

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για σχολική εκδρομή

Το Γυμνάσιο Κάτω Τιθορέας δέχεται οικονομικές προσφορές από τουριστικά (ταξιδιωτικά) γραφεία, για την πραγματοποίηση εκπαιδευτικής εκδρομής των μαθητών του σχολείου.

• Προορισμός: Γυμνάσιο Λιανοκλαδίου-Λιανοκλάδι-Υπάτη-Μονή Αγάθωνος-Λουτρά Υπάτης
  • Διάρκεια: Μια (1) ημέρα
  • Ημερομηνία εκδρομής: 04/05/2015
  •  Αναχώρηση από το Γυμνάσιο Κάτω Τιθορέας: 08.00
  • Άφιξη στο Γυμνάσιο Λιανοκλαδίου: 10.00
  • Φαγητό στο Λιανοκλάδι
  • Αναχώρηση για Υπάτη: 14.30
  • Επίσκεψη στην Υπάτη και στο Αστεροσχολείο
  • Αναχώρηση για Μονή Αγάθωνος:16.30
  • Περιήγηση στη Μονή Αγάθωνος
  • Αναχώρηση για Λουτρά Υπάτης:18.00
  • Βόλτα στο χωριό
  • Άφιξη στην πλατεία της Κάτω Τιθορέας: 21.30
  • Μεταφορικό μέσο: Λεωφορείο (με όλες τις προδιαγραφές – ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ).
  • Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: 53
  • Αριθμός συνοδών καθηγητών: 3

Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής όσο και το κόστος ανά μαθητή.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό και σφραγισμένο φάκελο με την ένδειξη «Εκπαιδευτική Εκδρομή στο Λιανοκλάδι-Υπάτη-Μονή Αγάθωνος-Λουτρά Υπάτης», με επισυναπτόμενα τα απαραίτητα δικαιολογητικά σε πρωτότυπη μορφή, στο γραφείο της Διευθύντριας του Γυμνασίου Κάτω Τιθορέας ταχυδρομικώς (Ταχ. Διεύθυνση: Τιθορέας, 350 15 Κάτω Τιθορέα, Τηλέφωνο επικοινωνίας:2234049426) ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι και την Παρασκευή 24-04-2015 (ώρα 11.00).

Δεν γίνονται δεκτές προσφορές με τηλεομοιοτυπία ή μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σύμφωνα με το αριθ. πρωτ. 190919/Δ2/25/11/2014 έγγραφο του Υ.ΠΟ.ΠΑΙ.Θ. Στο φάκελο των προσφορών θα επισυνάπτεται απαραιτήτως και Υπεύθυνη Δήλωση του υπευθύνου του ταξιδιωτικού γραφείου, στην οποία θα δηλώνεται ότι το ταξιδιωτικό γραφείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει την ίδια μέρα (Πέμπτη 24-04-2015) από επιτροπή αποτελούμενη από τη Διευθύντρια του σχολείου, δύο από τους συνοδούς καθηγητές, εκπρόσωπο των γονέων-κηδεμόνων και εκπρόσωπο του δεκαπενταμελούς συμβουλίου των μαθητών.

Μπεσίρη Χρυσούλα

Δημοσιεύθηκε στην Προκηρύξεις. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.