ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗ ΣΤΥΛΙΔΑ

Το Γυμνάσιο Αμφίκλειας δέχεται οικονομικές προσφορές για την πραγματοποίηση διδακτικής επίσκεψης στο ΚΠΕ Στυλίδας.
Προορισμός: Κέντρο Ιστορικής Έρευνας Θερμοπύλες (Πηγές Μνημεία) – Πηγή Καλλίδρομου (Ψωρονέρια) – Στυλίδα
Διάρκεια: 8:00 π.μ. – 17.00 μ.μ.
Μεταφορικό μέσο: Λεωφορείο
Ημερομηνία Αναχώρησης : 16/2/2016
Αριθμός Μαθητών : 21
Αριθμός Συνοδών Καθηγητών : 2
Απαιτείται Ασφάλεια αστικής επαγγελματικής ευθύνης σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο Γυμνάσιο Αμφίκλειας ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως μέχρι Τρίτη 26/1/2016. Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό – τουριστικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει από 5μελή επιτροπή αποτελούμενη από τη Δ/ντρια του Σχολείου, δυο(2) συνοδούς καθηγητές, έναν (1) εκπρόσωπο του Συλλόγου Γονέων – κηδεμόνων και έναν (1) μαθητή.
Μπέσιου Ελένη