Οικονομικές προσφορές για την πολυήμερη εκδρομή της Γ’ Τάξης του Γενικού Λυκείου Ελάτειας

Το Γενικό Λύκειο Ελάτειας δέχεται οικονομικές προσφορές για την πολυήμερη εκπαιδευτική εκδρομή των μαθητών της Γ’ Λυκείου
ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ : 26 μαθητές και 3 συνοδοί καθηγητές
1. ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ: ΙΤΑΛΙΑ
Από 5 έως 11 Μαρτίου (επταήμερη)
Συγκεκριμένα: Μετάβαση ακτοπλοϊκώς στο Μπάρι (1 διανυκτέρευση εν πλω), Πομπηία, Ρώμη (3 διανυκτερεύσεις), Σιένα, Φλωρεντία (1 διανυκτέρευση), Ανκόνα, επιστροφή ακτοπλοϊκώς με διανυκτέρευση εν πλω.
2. ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ: ΙΤΑΛΙΑ
Από 7 έως 11 Μαρτίου (πενταήμερη)
Συγκεκριμένα: Αναχώρηση αεροπορικώς για Ρώμη με πρωινή πτήση της Aegean Airlines (2 διανυκτερεύσεις), Σιένα, Φλωρεντία (2 διανυκτερεύσεις), Πίζα και επιστροφή από Ρώμη αεροπορικώς με απογευματινή πτήση της Aegean Airlines
3. ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ: ΙΣΠΑΝΙΑ
Από 7 έως 11 Μαρτίου (πενταήμερη)
Συγκεκριμένα: Αναχώρηση για Βαρκελώνη (4 διανυκτερεύσεις) με πρωινή πτήση της Aegean Airlines και επιστροφή αεροπορικώς από Βαρκελώνη με απογευματινή πτήση της Aegean Airlines.
ΚΑΤΑΛΥΜΑΤΑ : Ξενοδοχεία 4* με ημιδιατροφή κοντά στο κέντρο
Οι προσφορές θα πρέπει να είναι σε ξεχωριστό φάκελο ανά προορισμό και να περιλαμβάνουν:
• Ακτοπλοϊκά ή αεροπορικά εισιτήρια κατά περίπτωση και ώρες δρομολογίων
• Διανυκτέρευση σε καμπίνες για όλους τους μαθητές και τους συνοδούς σε περίπτωση ακτοπλοϊκής μετακίνησης.
• Μετακίνηση με λεωφορείο από Ελάτεια προς το λιμάνι της Πάτρας ή προς το αεροδρόμιο Ελευθέριος Βενιζέλος κατά περίπτωση και αντίστροφα.
• Διαμονή σε τρίκλινα και τετράκλινα δωμάτια και μονόκλινα για τους συνοδούς καθηγητές.
• Μεταφορές και περιηγήσεις με λεωφορείο σε όλες τις πόλεις σύμφωνα με το πρόγραμμα
• Έμπειρος ξεναγός σε όλη τη διάρκεια της εκδρομής.
• Υποχρεωτική Ασφάλιση ευθύνης διοργανωτή, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
• Πρόσθετη Ασφαλιστική κάλυψη για κάθε εκδρομέα σε όλη τη διάρκεια της εκδρομής (κάλυψη ατυχήματος, ασθένειας και ιατροφαρμακευτική περίθαλψη).
• Υπεύθυνη δήλωση του πρακτορείου ότι διαθέτει το ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
Σε κάθε προσφορά θα πρέπει να αναγράφεται το συνολικό κόστος της εκπαιδευτικής εκδρομής αλλά και η επιβάρυνση ανά μαθητή και μαθήτρια.
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο ΓΕΛ ΕΛΑΤΕΙΑΣ (Ελάτεια, Τ.Κ. 35004 ΤΗΛ. : 2234031021) ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι την Παρασκευή 29/1/2016, αναγράφοντας στο φάκελο τον προορισμό στον οποίο αναφέρεται η προσφορά και το μέσο μετάβασης.

Γεώργιος Μαργιώλας

Δημοσιεύθηκε στην Προκηρύξεις. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.