ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΤΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΕΛΑΤΕΙΑΣ ΓΙΑ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟΥΣ ΔΕΛΦΟΥΣ-ΙΤΕΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΑΤΕΙΑΣ

Ταχ. Διεύθυνση: Ελάτεια – 35004

Τηλέφωνο:22340-32325

Fax: 22340-31321

E-mail: mail@gym-elateias.fth.sch.gr

Ελάτεια 12-02-2016

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος

Το  Γυμνάσιο Ελάτειας  προκηρύσσει  εκδήλωση ενδιαφέροντος  από ταξιδιωτικά  γραφεία για την πραγματοποίηση   μονοήμερης  εκπαιδευτικής επίσκεψης   των μαθητών του Σχολείου μας

• Προορισμός: Δελφοί – Ιτέα και επιστροφή
  • Διάρκεια: Από 16/03/2016 – 16/03/ 2016
  • Αριθμός  μαθητών  που συμμετέχουν:64 (εξήντα τέσσερις)
  • Αριθμός  συνοδών  εκπαιδευτικών: 7 (επτά)
  • Αναχώρηση: 16/03/2016, ημέρα  Τετάρτη, ώρα  8:00 π.μ.
  • Επιστροφή :  ώρα  17.00 μ.μ.
  • Μεταφορικό μέσον: Δύο (2) λεωφορεία (με όλες τις προδια-γραφές – ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ).
  • Μεταφορές και περιηγήσεις με το λεωφορείο σύμφωνα με το πρόγραμμα
  • Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία
  • Πρόσθετη Ασφαλιστική κάλυψη για κάθε εκδρομέα σε όλη τη διάρκεια της εκδρομής (κάλυψη ατυχήματος, ασθένειας και ιατροφαρμακευτική περίθαλψη).
  • Υπεύθυνη δήλωση, ότι το πρακτορείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
  • Στην προσφορά θα πρέπει να αναγράφεται το συνολικό κόστος της εκπαιδευτικής εκδρομής με ΦΠΑ αλλά και η επιβάρυνση ανά μαθητή και μαθήτρια.
  • Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο Γυμνάσιο ΕΛΑΤΕΙΑΣ (Ελάτεια, Τ.Κ. 35004 ΤΗΛ: 2234032325) ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι Τετάρτη 17/02/2016 και ώρα  12 π.μ.

Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει από πενταμελή επιτροπή αποτελούμενη από το Διευθυντή του σχολείου, δύο από τους συνοδούς καθηγητές, εκπρόσωπο των γονέων-κηδεμόνων και εκπρόσωπο του δεκαπενταμελούς συμβουλίου των μαθητών.

Ο διευθυντής

Φλωκατούλας Γεώργιος