Πρόσκληση υποβολής προσφορών από Ταξιδιωτικά Γραφεία για διήμερη εκπαιδευτική εκδρομή μαθητών του σχολείου μας στο ΒΟΛΟ

Το 5ο Γενικό Λύκειο Λαμίας δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση εκδρομής.
Προορισμός : ΒΟΛΟΣ
Διάρκεια : 2 μέρες
Μεταφορικό μέσο : 2 λεωφορεία
Ημερομηνία αναχώρησης: 04/03/2016
Αριθμός μαθητών : 81

Αριθμός καθηγητών : 4
Αναχώρηση από το Σχολείο: 08:00π.μ.
Άφιξη στο ΒΟΛΟ στις 09: 30π.μ
Αναχώρηση από το ΒΟΛΟ: 05/03/2016 στις 9:30 π.μ.

Κατάλυμα: Ξενοδοχείο τουλάχιστον τριών αστέρων στο κέντρο του Βόλου (να αναφερθεί το όνομα του ξενοδοχείου)
Το πρόγραμμα περιλαμβάνει επιπλέον επίσκεψη στον Άνω Βόλο, Μακρυνίτσα και Χάνια την 1η μέρα και τη 2η μέρα επίσκεψη στη Βυζίτσα και στις Μηλιές.
Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και πρόσθετη ατομική ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
Ζητείται προσφορά για το συνολικό κόστος της εκδρομής . Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο 5ο Γενικό Λύκειο Λαμίας αυτοπροσώπως ή ταχυδρομικώς το αργότερο μέχρι και τη Δευτέρα 22/02/2016 και ώρα 13:30. Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Λαμία 17/2/2016

Χονδραλής Ηλίας